Tocenie hlavy zo stresu?

leerka

dakujem

whee_ee, no dalsie priznaky boli " ani obraz an zvuk" nic som nevnimala a to som si robila v tej dobe vodicak.... pocit na odpadnutie, pichanie na hrudi a pri srdci...takisto hrozne teplo pri srdci, ako by mi malo vybuchnut.... streptokok je svina,napada srdce a oblicky.... aha a este zimnica, nechutenstvo, stalo sami, ze som tyzden a pol nejedla vobec nic...iba sem tam nieco vypila...a to som chodila do prace.... no nieco otrasne...nezelam nikomu....preco sa pytas?

leerka

mala som najprv streptokokovu anginu, ale testy na streptokoka mi robili az o 3 mesace neskor, ked mi bolo stale zle, bolo mmi na vracanie,tocila sa mi hlava atd.... urobili mi vyter z hrdla,ale hcvalabohu som sa ho o mesiac zbavla,ale uplne som sa vyliecila az po 5 mesiacoch, cize prednedavnom a povoem ti nikdy som horse obdobie nezazila....

docitka

a co mna neboli len hlava ludia mna uz zacalo aj ucho tak len cakam ci zacne aj nieco dalsie a hlavne ze uz je vecer idem spat

sunnie

presne tak, vsetko zo stresu. pozri temy depresia, uzkost, panicka porucha a derealizacia, prechadzame tym viaceri.

vecernica

myslim ze netreba psychiatra,,,skoda penazi.dolezite je vediet sa odreagovat a hlavne robit to co chces ,stres vznika ked veci nemas pod kontrolou, alebo nezvladas ,alebo sa cih bojis....nech je to ako kolvek a este s tym nevies pracovat,,ako nikto nevie prqacovat zo zatazou nad jeho silymnoho ludi tvrdi ,,napriek vsetkemu falosne,,,,To je v "pohode"..ale nie vsetky vec isu stale v pohode..!!! lebo to by nebola realita..}ale chce to je relaxovat, chod na prechadzky ,alebo na vystavu do muzea do divadla ,,niekam,,kam nemas naladu ist,,je to stres ze tam nemas naladu ist,..Moj stres bol napriklad tak velky ze mi islo o milion korun teda ze o milion pridem,,ak neurobim isty obchod,,do 2 mesicov,,ten stres ,,sa dal krajat,,dokonca mi zacalo hucat aj v usiach,,milion je dost...a musela som splnit datum 28 .2...a obchod nesiel a nesiel,,tak som musela vymysliet komrpromisy atd..12 hod denne praca na tom atd..potom este par unav,par piv,,spania a je to za mnou mozno par sedivych vlasov,,ale to stastie co nasledovalo potom ..stalo to za to.povedz si ci ti ten stres za to stoji,,,,,,,,ak su to osobne problemy tiez sa seba spytaj ,,ci ti to stoji za tvoj zivot,,,on je totiz kraty,,urci si priority ,alebo sa na to vykasli ,,a ak sa na to vykasles nemysli si ze si sa rozhodol zle,hoci by ta ludia odusdzovali,,,oni nie su v tvojej kozi,,,,lebo ty jediny budes vedet preco..ide len a len o teba a len a len o tvoj stres...........tak si to spocitaj ..a vydel dvoma:}