Vnutorna rovnovaha? Spokojnost? Sebavedomie?

Príspevok v téme: Vnutorna rovnovaha? Spokojnost? Sebavedomie?
ivana129

Neviem sa vysporiadat sama so sebou .. chvilku si pridem pekna chvilku skareda.. citim sa menej ako ti druhi .. chcela by som jednho chalana ale bojim sa ze niesom pre neho dost dobra alebo bnieco take... niesom skareda (zevraj) alebo nevjem su dni ked si myslim ze som .. a potom obcas dni ked si myslim ze som pekna... ako mam byt vnutorne vysporiadana sama so sebou ... na trvalo? mate podobne porlbmey?;-(

jajka001_

preco mate depky z toho ze nie ste taki ako ostatni? budte sami sebou, hladajte to v com ste dobri vy, jeden vie to, druhy nieco ine...budte pysni na to co viete a netrapte sa tym co neviete, alebo co nemate.

wiwien

boože ja mám také isté pocity, ja už neveim ako to zvládať..stále si hovorím, že musím mať rada samu seba a radím to aj iným, nech to robia,ale potom zase dostanem tie isté pocity, ked som niekedy v spoločnosti, mám pocit, že som nie taká zábavná ako ostatní, že som menej cenná a podobne:(už mi to samej ide na nervy ..no a stále mám pocit, že ma aj v spoločnosti ohovárajú a presne to isté ako vy, aj s tým chalanom.bojím sa, či ma niekto niekedy bude lubiť.ja viem, že sa musím mať rada najprv ja.ale ako sa presvedčiť a cítiť sa sebavedomejšie..neviete na to n iekto liek okrem psychologičky?

nina1987

ahoj!no ja som na tom tak isto ako ty, tiež si pripadám menej ako ostatní, a to s tým chalanom....no môžme si podať ruky...tiež neviem čo mám robiť.pa