asi zapal

Joo Ki

treba pohladat lekara ..... co ja viem, tak nemam zalud ,len na zahrade dub a jeho zalude ....... netusim ani ja a predpokladam ,ze ti tu malo kto odpovie ..... treba odbornika :-)

koko12345678

mal som sex z doticnou a ona mala po 1 hodine sexu strasny zapach tak som to musel ukoncit po troch dnoch som zistil ze mi penis narastol a tiekol zneho srtasny zlty vytok tak som isiel k doktorovi ale v irsku ....tu zijem uz 6 rokou...doktorovi som povedal co a ako a on mi nato odpovedal....ti niesi clovek chod domou a tam medzi nimi sa schovaj...ja som bol sokovany doktor a pomoc nigde...ludia pomozte a kto chce naj to zisty a visetry je to mozne nijake pravo? doktor zije v irsku ulica je dablin roud.portlaoise.co laose.ireland....meno doktora je hickey...je tu jedyny,,,,,,,,,,,,neviem gde sa mam obratit preto prosim vas..kakujem

Ivka 1

Zdena napíš mi na mail ak chceš,produktami na prírodnej báze sa dajú veľmi dobre poriešiť Tvoje zdravotné ťažkosti.

zdena

MAM HNIS V MOCI V MINULOSTI SOM BOLA NA INTERUPCII ktora bola vykonana neodbone moze to byt z toho a teraz mam exzem a v krvy mam zle pecen a tuky