Virus? Pravda? "že zajtra 1.4. ma napadnut naše PC"?

lesslie

suzen: ved prave to, ja mam zalohovane z tohto PC v tom hentom pokazenom, no nie vsetko a prave to co potrebujem nemam, poucenie do konca zivota :((( teda do kym nevymyslia nieco lepsie ako PC NTB :)

suzen_

to mi je luto =( ale aspon je to ponaucenie ze si treba dolezite veci dat niekde na USB aby si mala istot ze ked sa niekedy NTB alebo PC pokazi tak o to neprides..ja musim poklopkat ze ani na jednom NTB sa mi to nestalo..okrem toho ked sa mi zlym vypnutim cly PC zosypal..a chcelo to komplet vsetko preinstalovat

lesslie

suzen: ano pravidelne, zatial som nemala problem...az teraz, este som sa aj smiala, ze dajaky virus ja dostat nemozem a hups cerv, svina jedna!!!!

suzen_

leslie nic sa nedeje..ja te chapem..aj mne sa zosypal cely windows a to tym ze som par krat zle vypla pocitac a mohla som o vstko prist..

lesslie

suzen: prepac, uplne som vytocena, kvoli nejalemu debilovi co si vymysli virus som prisla o vsetko co som mala v PC... a neboli to hry ani ziadne hovadiny!!! este raz mi to prepac

Adulka

Teraz som pozerala, že ochranu proti vírusom som mala zapnutú, ale automatické aktualizácie vypnuté, tak som to zapla, asi je to lepšie..

lesslie

suzen: netrep!!! ja mam legalny aj windows aj antivirak a naslo mi worma a dkaslalo mi to cely notebook....davaj rady niekde inde, do kelu!!!!