Chronicke jačmene - oči

Príspevok v téme: Chronicke jačmene - oči
melany

prosim pomozte, moj syn-5 rokov ma uz niekolko mesiacov vkuse na ocku-ockach striedavo,aj naraz jacmene,ale nikdy nevyzreju a nevytecie hnis, vzdy sa len zapaluju a dlllllllllho nemiznu a ked sa i pomaly vstrebe,tak ma vzapeti dalsi a takto dookola...nevieme sa toho zbavit nicim lokalne a aj celkovo davam vitaminy a na imunitu betaglukany a teraz som zacala Clostrum.... Z coho to takto moze VKUSE mat a preco nic nezabera? cim to moze byt este sposobene. Dakujem

melany

dakujem RNG, maly je alergik a ocka ho svrbia vzdy, takze si skrabe samozrejme, ale som si vsimla ze len to, kde ma ten jacmen...no aj ine deti si skrabu a nic nedostanu. napadlo mi, ci ten jacmen nemoze byt z alergickeho povodu?
a betaglukany mu davam takmer stale-na imunitu,i ked nemal jacmene...

RNG

Nuz ja na jacmene pouzivam hlavne betaglukany(3x400 mg na dospelu osobu, na dieta podla vahy menej)
Naviac si do oci kvapkam (alebo striekam)niekolkokrat denne koloidnu striebornu vodu alebo roztok GSE/citricidal(6/4 kvapky na dl vody)
Jacmen je z infekcii, ked si clovek brhli rano oci(deti hocikedy cez den) a na rukach je nejake mikrobialne zamorenie(co samozrejme vzdy je...)

Ivka 1

Melany ake vitaminy davas malemu? Potrebuje hlavne vitaminy skupiny B,lokalne by som odporucala aloe gelik.
Je to hojiva masticka,ktora je velmi dobra na zapaly koze a moze sa pouzivat
aj do ociek.Malemu sa da pomoct. Viac Ti mozem poradit na maile ak budes chciet, ozvi sa.