kozmetika ALVERDE

jamka

ja mam doma olejove kapsule z divokej ruze,sice mam mastnu plet ale aj dehydrovanu,je to super,pomaha :) stoji to asi 65sk

Lucinka33

Ahoj, ja som mala odlicovacie mlieko Alverde a nebola som spokojna, lebo ma z neho stipali oci. Ale inak som s touto kozmetikou spokojna, najma so samponom a tonovacim kremom.

enalisa

kupila som si teda na odlicovanie na suchu plet mlieko s vytazkom z divych ruzi,neviem, ked som sa nim odlicila zostala mi plet uplne napnuta,co sa mi pri mlieku, ktore pouzivam nestava,ale kupila som si este telove mlieko mandarinka vanilka a to je uplne super, nadherne vonia

enalisa

videla som,že je tu táto tema založená aj som ju začala čítať,ale ja som chcela poradiť konkretne mlieko na odličovanie tváre na suchú pleť či má niekto odskúšané,oblubené...

rada nad zlato:d

no ja viem len tolko ze je to velmi prirodna kozmetika...ja mam kuru na vlasy a zatial vlasy ešte mam.a mam aj lesk na pery s nim so spokojna tiez celkom....ale aj na tomto fore su uz zalozene temy ohladom alverde,staci si len kuknut,,,ale kazdemu sadne daco ine...ale tak ked chces vediet len naziry druhych na tutio znacku urcite si najdi tie temy...