Bojim sa sexu

Príspevok v téme: Bojim sa sexu
sskkss

Tak poviem to takto proste nasiel som si teraz partnerku a zamiloval som sa do nej.Proste ma ju strasne moc rad neviem si to bez nej uz ani predstavit.Aj ona ma miluje proste zatial sa mi nic v zivote taketo nestalo.A uz by som sa snou cel zblizit aj po sexualnej stranke aj ona by chcela stale mi to hovori a ja to len brzdim ako debil.Je to stoho dovodu ze sa bojim. Ona ma pochopenie a powedala ze ked budem prispraveny ze ona pocka. Ale ja mam strach s toho dovodu ze si myslim ze mam maly penis no skor tenky ako maly a mam potom problemi so stoporenim proste vzdy sa zacnem triast a nic. Uz som sex mal ale to bolo take chata alkohol proste upne o nicom bez lasky a aj tam som mal stym problem. Neviem co mam robit bojim sa ze to bude poriadne trapne:( prosim poradte co mam robit dakujem. Mam stym navstivit psychologicku?

leerka

je to v tvvojej psychike, v tvojej hlave, jednoducho sa bojis, ze zlyhas a tak sa aj stane.... tak na to nemysli a bude to ok...a k tomu tvojmu penisu,baba ktora ta miluje,taj bude jedno ci mas velky, maly, hruby tenky....