Krce v bruchu, bolesti brucha, pichanie v oblasti zaludka..

nikto00001

uš skorotyžden mavam bolesti a krče v bruchu začalosa najkôr pod bruškom a teraz cele brucho chodim stame na wc .. zo ženskeho hladiska som zdrava nemam nič tak povedal gynekolog ...

frezo

Ahojte, poradíte mi ? ..už tretí deň mám silné kŕče v podbrušku aj v maternici ma veľmi pichá, som týždeň aj pol po menštruacií a tie bolesti stále neodchádzaju som zufala neviem čo mám robiť :(

maca8984

ja mam tieto problémy už dlhu dobu silne krče , pichanie a pod ... nebola som u doktora lebo viem že by som znova skončila v nemocnici a to nechcem ale asi pôjdem k doktorovi lebo nieje o sranda môže to byť vážne , tete pri týchto problémov zistili rakovinu

Sykorecka

Poznam. Nedostatok laktobacilov a prechladnutie zenskych veci. Pomaha mi pit pravidelne plnotucne acidko, travenie, krce v bruchu, pichanie prestalo a tiez aj kvadinky odisli. A teplejsie sa obliekat, najma ponozky, doma nechodit bosa a mat krize v teple, pozor na kratke tricka a bundicky. Drzim palec ;)

LadenkaSK

podle www.lekarplus.cz by se mohlo jednat o PMS (prementruační syndrom). doporučují hlavně dostatek spánku a úpravu životního stylu. snad pomohlo :)

NIkus53

NO, ono záleží od toho, či ako sa hovorí vyššie z toho, či nejdeš mať menštruáciu. Ak to však máš zo žalúdočných problémov, tak potom odporúčam Biopron 9 prémium. Už ho beriem nejaký ten deň a veľmi mi pomáha na trávenie. Okrem toho to má vraj vplyv na črevnú mikroflóru, o ktorú sa príliš v poslednej dobe, veľa ľudí nestará :)

kabel

podla mojich informacii sa maternica (aj s myomami) nachadza v uplne inej lokalite v brusnej dutine ako zaludok :-D