!_ PRSIA & SEX _!

Príspevok v téme: !_ PRSIA & SEX _!
triumphka

ja ani neviem ako zacat, proste ma trapi to, ze priatel pri sexe, predohre sa nedotyka mojich prs, proste ja viem, mam ich moc male, viem, ze ho nema ani co vzrusovat,ale tak zo zaciatku sa ma dotykal stale po celom tele, teraz mi to take pride cudne (sme spolu uz 3r, sex.zijeme 2r, a posledny rok je to tak, ako pisem) :( jedoducho uz rok sa mi nedotkol prs :(( dost hlupo sa citim, akoby mi tym daval najavo, ze male prsia su onicom, niekedy pri sexe (ked sme sami) ani nema za potreby vyzliect mi tricko, vsak viete... no blbo sa mi to pise, neviem preco je to tak, a trapim sa preto v istom slova zmysle :( ... co sa vlastne stalo ze predtym a teraz je to inak? :( co mam robit :(

niekto

evik69 skus si lahnut na gauc vystri sa (trochu sa ponatahuj ) a povec mu ako strasne tuzis aby ti hladil prsia
vobec nezalezi na velkosti a ak ano tak vadi ked su moc velke mozno ho to nelaka alebo nieje na tebe vidiet ze ake ti to je prijemne
inak vzdy je dobre sa o tom porozpravat :o)

evik69

tak ja som pred tym tiez nemala ziadne prsia, a tiez zo zaciatku mi ich stale cmulkal a bozkaval, a potom uz ani tricko nedaval dole. Prinajlepsom pocas sexu mi raz stlacil pusopku, bo prsia som nemala tak iba tu...A teraz mam silikony. Zo zaciatku, mi ich tiez stale hladil, bozkaval, a uz sme na tom istom bode ako ked som prsia nemala. Tak ja neviem. Ako tiez sa mu malokedy dotknem a pohladim hrudnik, ale on by mohol. Ale uz na to kaslem,je mi to jedno... Asi zena musi mat patky aby jej ich chlap stale hladil, alebo neviem ako to je. Bo mam ich pekne pevne, aj bradavky mam velmi roztomile a mam 23 takze mi rozhodne nevisia ani nic podobne...

niekto

porozpravaj sa snim ...
ze preco si ich nevsima vie iba on je vela muzov ktorym sa male pacia viac

to stym nasmerovanim je podla mna dobry napad

effffffffff

toto sa stalo aj mne....ku koncu uz ani tricko dole davat sa neunuval..som sa s nim po 3.5 roku rozisla a urobila som dobre...samozrejme, nie kvoli tumuto, ale..casom vela veci vyprcha.

cickaaaaaaaa3

ten mojmi zas len prsa bozkava furt a osahava a to ich mam tiez male a leze mi to zas na nervy =)radsej by som bola keby na ne moc nesahal=D

alz-bee

Najlepsie bude, ked sa ho to spytas priamo...alebo mu nasmeruj ruky na prsia, aby ti ich hladil a uvidis, co spravi..ale nemyslim si, ze by sa mu mali zrazu prestat pacit alebo by ho mali prestat vzrusovat..precitaj si ine temy, kde boli male prsia rozoberane a plno chalanov tam pise, ze sa im take pacia, respektive, ze na velkosti prs ani nezalezi:))... drzim palce :-)