Je to tu vela krat---ROZCHOD,ale ako to prezit?

Príspevok v téme: Je to tu vela krat---ROZCHOD,ale ako to prezit?
c´est la vie

Dnes sme sa rozisli...ja viem,boli tu uz rozchody...boli aj su.sestrocne vztahy,5,4,3...moj trval rok aj tri mesiace.Lubili sme sa.Z oboch stran.Bol to naozaj pekny vztah,clovek s podobnym humorom,taky sa tazko hlada...jednoducho mi vazne vyhovoval.rok presiel neuveritelne rychlo.nam bolo uzasne...ale...vsetko dobre sa raz konci a prislo zle obdobie,nerozumeli sme si tak,ako predtym,hadali sme sa pre malickosti.nebolo dna,co by som neplakala.urobila som vela chyb,ja viem.ale myslim ze nikdy neboli neodpustitelne.aj ked obcas sme mali mensie krizy...ale to predsa byva v kazdom vztahu.no jednoducho uz sme sa nesmiali,boli sme bez zivota,niekedy sme boli spolu zo zvyku,aj ked si to tazko priznam,ale predsa.bude to pre mna strasne tazke.vymazat si rok dozadu,aj ked viem,ze sa to neda...neviem ci cakam nejaku radu,ale kamaratku,ktora by ma vypocula a porozpravala sa so mnou...tu nemam.teda aspon nie take naozajstne.uprimne,neviem si predstavit,ze uz mu nikdy nezavolam,nepoviem mu,ze ho lubim...ti,ktori boli zamilovani,pochopia...snad ten rozchod mal nejaky zmysel a casom sa tie rany zahoja...aj ked hlboka spomienkova jazva v srdci ostane este velmi velmi dlho...

drobecc

nedivim sa, ze tomu nechapes. ani ja to nechapem :( vies, poviem ti pravdu, doteraz fungujeme tak, ze spolu nechodime, ale sme spolu. byvame spolu, chodime spolu do skoly i do prace, proste sme spolu skoro 24hod. denne. rozumieme si, vela sa spolu smejeme, furt sa mame o com rozpravat, sme z rovnakeho mesta, mame spolocnych priatelov a stale mu cosi chyba. asi caka, ze stretne lepsiu. a ja hlupa stale verim, ze sa to zmeni... pretoze jeho bozky, dotyky mi hovoria cosi ine... ale vcera akoby zacal pretekat pohar mojej trpezlivosti. neviem, ci mi rozumies. ja sa citim strasne hlupo a proste ma to uraza, ze pred ostatnymi sa tvari akoze nic

nice...

Mozem ta volat napr. Via ...toska ti zmenim nick:).Chcem ti len napisat , ze vsetko ma svoj zmysel v zivote . Dvaja ludia , ktori sa miluju natolko , ze dokazu spolu ostat az tak , ze spolu zostarnu tí sa musia milovat tak , ze ich nic nezlozi. A aj ked nieco zlozi ten druhy to dokaze podrzat. Vztah je ako lodka s dvoma veslarmi. raz zabere ona a raz on. Niekedy niekto taha dlhsie ...podla potreby:). Dolezite je nechciet od muza ,aby bol ako zena a aon si musi uvedomit , ze zo zeny nikdy nebude chlap . Ja ti len prajem ,aby si nasla toho praveho , sktorym bude tvoj zivot naozak pekny a pokojny.

c´est la vie

hej drobecc,mas pravdu..ale este prezivam prve bolesti.no ked tak rozmyslam,uz to naozaj nemalo zmysel,iba sme sa trapili.jeden den bolo dobre,naozaj som si tie chvilky vychutnavala ten den a druhy den uz bolo zle.a tak sa to striedalo donekonecna ako na kolotoci.nechcem privelmi mudrovat,prave nie teraz,ked som stratila vztah,ale ak si on nie je isty svojimi citmi k tebe...hm...o com je potom vztah?bez urazky :-)

drobecc

dufam, ze mate pravdu. no neviem, ci je nastvany, nastvana som mala byt ja, za veci ktore vcera povedal. ale nejak ma to uz preslo. chcem byt s nim, ale na druhej strane si tiez hovorim, ze ci to ma zmysel... ze zase bude chvilu fajn a potom ten nas klasicky problem, ze on si citmi ku mne nie je az taky isty, vyplava na povrch. a budeme tu kde sme teraz. ja neviem, preco to tak je, byt s niekym 2roky len tak sa neda.. alebo hej?
c´est la vie: aj ja ti drzim palce. ja tiez nie som na dalsi vztah pripravena. ale obcas sa aj klin klinom vybija a nevieme, co nas caka. ale vztah je o kompromisoch, ak sa s(byvalym) priatelom lubite, vsetko sa da prekonat. laska je silna a ak je ten pravy, najdete k sebe opat cestu. ver tomu, ze vsetko bude ako ma byt :) ja si to tiez tak hovorim....

c´est la vie

leerka:u nas to uz skripalo dlhsi cas...potom sa vztah rozbijal uz na malickostiach,drobnych chybach,ktore pre niekoho nic neznamenaju...jednoducho som mu prestala vyhovovat,nechapal ma...viete,mozem to tu opisovat vela krat,ale nikto aj tak nepochopi celkovu podstatu:-(ale cenim si,ze sa mi snazite pomoct.dakujem

c´est la vie

leerka:musim priznat ze som nedochvilna.mam miliony chyb.ale myslim,ze to ma asi kazdy.jednoducho sme zistili,aki sme naozaj...to sa ukaze az po case...niezeby sme sa nelubili.milujeme sa...ale ja sa uz nechcem trapit...uz sme to skusali viackrat vylepsit to,niektore veci zmenit,naozaj sme sa snazili...ved islo o nas spolocny vztah...ale...uz to nema zmysel :-(

leerka

c"est la vie...ale praco sa nedokazete zmenit? podla mna to chce len pevnu volu, vsetko sa da, ked sa chce,aj ja som sa musela zmenit a aj som sa zmenila...kvoli nemu, lebo inak by sme spolu uz nemohli fungovat....

c´est la vie

drobecc:prajem ti,aby sa to zase dalo do poriadku,ty sancu este mas.burka prehrmi a zase vyjde slnko...ale u mna bude zamracene najmenej pol roka...a na dalsi vztah rok aj viac.drzim palce,neboj bude dobre