Lipoxal extreme

Príspevok v téme: Lipoxal extreme
tinkydinky

AHOJTE KUPILA SOM SI LIPOXAL EXTREME LEBO POTREBUJEM SCHUDNUT PO PORODE. DIETA NEKOJIM TAKZE V POHODE TO MOZEM BRAT. MATE S TYM NIEKTO SKUSENOSTI PLS??? POMAHA???? MAM 26 ROKOV, 150CM A 65 KIL CO JE NA TAKU MALU VYSKU DOST VELA. SCHUDNUT POTREBUJEM HLAVNE PRETO ZE SA ZLE CITIM. STALE CITIM NA SVOJOM TELE ZATAZ KILOGRAMOV NAVYSE. PRED TEHOTESTVOM SOM MALA 53 KIL CO BOLO AKURAT

Taleeesha

Mám na predaj tabletky Lipoxal Extreme, kupila som ich pred pár dňami, ale môj žaludok ich neznesie. Z balenia 120 tabliet chýbajú len 4.Pôvodná cena bola cca 38 Eur. Predám za 30 Eur plus poštovné.

vyšňa

ahojte.možte uživat vselico na schudnutie.ale ak si neupravite jedálnicek.mensie dávky a hlavne aspon 5 krát jest denne, každé 3 hodinky a nezacnete cvicit vám to nepomoze.ja som tiez uzivala vselico na schudnutie.nic nepomohlo.iba zbytočne vyhodené peniazky.

Taleeesha

barbrra

skusala som ti poslat email, ale neviem ci presiel...napisala si spravnu email adresu?

bhupka88yahoo.com ???

moj inzerat je este aktualny

Emma354

Ja ho užívam, a nemám najmenší problém. Treba len čítať príbalovú informáciu, a teda užívať po jedle, a nie na lačný žalúdok. Len tak sa dostaví želaný efekt, a začnete chudnúť, tak ako aj ja:)
E

Taleeesha

Mám na predaj tabletky Lipoxal Extreme, kupila som ich pred dvoma dňami, ale môj žaludok ich neznesie. Z balenia 120 tabliet chýbajú len 4.Pôvodná cena bola cca 38 Eur. Predám za 30 Eur plus poštovné. Pri vážnom záujme pošlem obratom.

hermionaaa

Ja som min rok v lete brala 2 tyzdne zelenu kavu a neshudla som ani kilo.
Chcem skusit tiez lipoxal, čo to stoji ????????

lienka1991

uvazujem nad tým že si ho kupim ale chcela by som sa spýtat či to ma nejaky vplyv aj na prsia vela ludi mi povedalo ze pri chudnuti chudnu aj oni ma to nejaky zly vplyv aj na ne

Inga1575

mňa lipoxal strašne preháňal a jedneho dňa do dospelo k tomu že som v meste čakala na bus a prišlo "to" na mňa a kým som uprosila jednu brzdu v kaviarni aby ma pustila na wc tak sa stala nehoda nie až taka velka a mala som rifle a nie biele nohavice - na šťastie a vtedy som povedala dosť zbytok som predala nestálo mi to zato