dovolenka

Príspevok v téme: dovolenka
technécium

nechce niekto ísť na dovolenku so mňou, samému sa mi nechce, pôjdem autom do chorvátska niekam v auguste- na objasnenie nie nemám pocit ako keby sme spolu tancovali, ale k veci: nemáte ma rád, buďte si istí, že ani ja vás, nie je v tom nič osobné, nemám rád nikoho...naše pocity nie sú podstatné, len sa mi nechce ísť samému, takže žiadny sex, stravu a ubytovanie si platí každý sám, robí si čo chce...asi tak a beriem jednu osobu

technécium

to si tu niekto ešte pamätá moje castingy, čo ja viem som bez frajerky, takže v princípe nebol úspešný asi, možno...
inak akurát som si robil v labáku dôkaz zlata chloridom cínatým na tiomalonát zlatný a pri vyzrážaní krásneho purpurového koloidného zlata mi prišla SMS, že koniec-no uznaj je v tom čaro poézie :)

technécium

no napr. v nórsku v novembri v severnom mori má teplota vody okolo 26 stupňov lebo tadiaľ preteká golfský prúd, takže kúpať sa tam dá v pohode
a áno ide mi o more a nie som v tom klube a uvítal by som miesta, kde je menej ľudí...

jajka001_

technecium, ako dopadol tvoj casting na ulohu tvojej frajerky? ziadna z adeptiek by s tebou nesla? ci tam hrozi riziko sexu

happi

ahaa tak tebe ide hlavne o more,resp. kúpanie v ňom. Tam hore v severom mori sa nedá moc kúpať,ak teda nie si v klube ľadových medveďov

technécium

no mne je to v podstate jedno, len nech tam je more a v chorvátsku som nebol, ale premýšľal som aj more tam hore-poľsko, nemecko, len neviem aká tam býva teplota vody...

happi

preco chces ist do chorvatska? ved to je take otrepane a preplnene. Co tak prejst Polsko, Nemecko, mozno Holandsko? Alebo Rakusko, Svajciarsko mozno Italiu?