aky mate internet?

Príspevok v téme: aky mate internet?
zuzana175

clovek by neveril, ako vas dokazu oklamat, len aby na vas zarobili...koncil mi internet, isla som do t-comu, ze co mam dalej spravit a oni mi tam povedali, ze nic netraba, ze ked nic s tym nespravim,tak mi to bude dalej pokracovat.
no veru aj pokracovalo,ale za neakciovu cenu. 1200sk...inak to bolo 600s..turbo 2 plus...
no a cele moje uspory som musela dat na tu fakturu, len aby bol doma klud kvoli financiam.
tak sa vas pytam,,,ake mate internety...ake ceny a od koho,ci orange, t-com, ci t-mobile..
uz ma to stve to stale pocuvat, ze druhi maju za 180 sk a my taky drahy...tak vam dakujem

zuzana175

miro: a to preco ti dali akciu?ze si vernostny zakaznik? a kto sa vlastne za toho vernostneho zakaznika rata? ked mam na kolko zmluvu s nimi...

jajaja: a ked chcem fibernet, musim mat v orange aj ine zavazky, ako napr. pausal, ci len tak staci mi tam ist

miro.83

T-com: Koncila mi upisacia na 2 roky doba ale bol som si ju tam predlzit co som sa znova upisal ale platil som o 400Sk menej a za tu istu rychlost ako predtym.