ľúbim ho, ale ubližuje mi...

Príspevok v téme: ľúbim ho, ale ubližuje mi...
jasmika

Ahojte. Môj problém spočíva v tom, že môj manžel je čoraz viac agresívnejší. Nahnevá sa pre maličkosti. Veľmi ma ľúbi, to viem, az prehnane je na mne závislý, ale keď sa u nás strhne hádka, tak niekedy aj s fackami. Ďá sa s tým ešte niečo robiť???Zatiaľ nemáme deti a niektorí mi hovoria aby som od neho odyšla,že mi nič v tom nebráni, ale ja mám pocit, že nemám kam ísť. Keby som mala deti tak by som bola viac rozhodnutá odíjsť.

zjuzjika

jasmika, jpodla mna nemas nad cim rozmyslat... ublizuje ti, padne facka.... to je podla mna posledne v manzelstve.... a keby si mala deti, mala by si to este tazsie,lebo by si myslela na ne, aby nevyrastali bez otca a zostala by si s manzelom...akurat o tom citam knihu... precitaj si ju aj ty, je to Petra Nagyova-Džerengova - Pozri sa na .....

ja si mylsim, ze vzdy je kam odist a nechat sa otlkat od manzela..so je uz vela..a preco to robi? preco je taky agresivny, nevies? a ako casto ta bije, resp facka?

jajka001_

pises ze je prehnane na tebe zavisly, co tym myslis? nechava vsetku pracu a vybavovanie na teba? ked nieco pokazis tak ti to vycita?

jajka001_

rozpravala si sa o tom s manzelom? je ochotny to riesit, ale naozaj? berte to ako chorobu, zavislost. bije ta ked sa opije? v prvom rade zakaz alkoholu. bez vynimky. jedna vynimka, druha tretia a ste naspať. robi to aj ked je triezvy? nedokaze sa ovladat? nech chodi na terapiu a uziva lieky. ak z jeho strany vidis iba sluby a ziadnu snahu to riesit, tak su to len prazdne slova a nie laska.

jajaja295

jasminka mam pocit,ze ty sama nevies,co vlastne chces,ako ta moze on milovat,ked ta bije?ved to je chore a úreco si to od neho nechas?a co to bolo za psychologicku,ked ti povie,ze on je ten slaby a sa zmeni,ta by asi mala vratit diplom zo psychologie a ty chod prec od neho,mu povedz,ze este raz ti da facku,tak ta viac neuvidi ...

rada

podla mna nie je jednoznacne ci ma od neho odist...pretoze je tam vela faktorov ktore nasvdcuju ze tento problem ma riesenie,preto ze ju lubi...ja by som zvolila mozno nejaky uprimny rozhovor s manzelom ,nemyslim ale len taky obycajny rozhovor ale naozaj uprimny kde mu povies ako ta to trapi a ze ho lubis ale ze on ti to nerobi lahko...ak je to trocha chapavy a alubi ta zacne s tym aspon daco robit...mozno najviac pomoze ked mu narovinu povies ze dakedy mas z neho strach....

jasmika

keby som vedela ako daľej, tak by som to urobila okamžite ale nikto nevie čo bude zajtra.Na ňom nie je len to, že mi hovorí ako ma ľúbi on mi to aj veľakrát dokazuje...To je všetko jedno, ja ho nechcem ospravedlňovať, ale ani ho nechcem odsúdiť už teraz hneď.Psychologička mi povedala, že on je ten slabý, nie ja a že sa dokáže trochu zmeniť, pokiaľ to bude sám chcieť.Neviem, čo čakám od tohto fóra, jednoducho sa asi vyrozprávať.Alebo čo.Proste ja nechcem hneď všetko hodiť za hlavu...

inka

jasmika preco si mysliš že keby si mala deti tak by si lahsie od neho odchadzala?
mysliš že by si nedovolila detom ubližovat a pozerat sa na to ako sa pred nimi ublizuje tebe?no,dava to logiku.
ale prečo davas ublizovat sebe?v mene lasky?a tvrdenie že on ta miluje a ty to vieš,je hlupost.on ta vlastni a chce ta vlastnit a potrebuje ta.nie je lahke najst niekoho kto sa da otlkat v mene lasky.a neviem u akej psychologicky si bola,ale zrejme ti dost toho zabudla vysvetlit .nikto ti nemoz erozkazat aby si odisla od niekoho kto si ta dost nevazi na to aby si si mohla aj ty jeho vazit.treba si uvedomit ze strach z neznama a strach zo samoty nie je to iste ako laska.co si cakala od tohoto fora?ze ti niekto napise že robis spravne ked zostavas pri cloveku ktory ta dokaze udriet?ospravdlnovat niekoho tym,ze mal krute detstvo alebo ze ma taku a onaku povahu,to nie je to na co si urcite cakala.a nehladaj ani v sebe chyby,prečo to robi,ty potrebujes silu najst v sebe.zostan s nim dalej,nechaj ho nech si svoju slabost a svoju moc na tebe vyvršuje a o par rokov bude z teba žena,ktora sem uz ani nenapiše,budeš zmierena so svojim osudom.budeš konečne JEHO ŽENA.

cajik

Tiez si myslim,ze ked budes mat deti,bude o to tazsie pre teba odist.. Nemas kam ist? A co tak rodicia? Priatelia? Kym si nezozenies nieco vlastne.
Aj tak si myslim ze je skoro nulova pravdepodobnost ze sa zmeni..A ked s nim budes mat deti-no nechcela by som byt v ich kozi :/..A to ze ta lubi je "normalne".Kazdy muz co tyra svoju zenu tvrdi ze ju lubi.A chvilu seka dobrotu,aby ho nenechala,heh niektori zacnu aj plakat..zena sa zlutuje..a o dva dni je to o tom istom.Nepisala si dnes v inej teme ze to robi ked sa opije? No tak to teda dakujem pekne,zacinajuci alkoholik kt.bije svoju zenu..Pozri sa na to objektivne..A odid kym neskoncis horsie.