Super puder

Príspevok v téme: Super puder
mellinda

Ahojte, viem, ze uz tu bolo mnoho tem o make upoch, no mna zaujimaju vase skusenosti s tym, co ich zafixuje, a sice pudrami.:) Mam mastnu plet, takze den bez pudru si neviem ani predstavit. Pouzivam make up Max Factor Lasting Performance a doteraz som od nich pouzivala aj puder. Ale prave mi dochadza a chcela by som skusit mozno nieco nove. Tak mi prosim poradte nejaky puder, najlepsie lahky, ktory zmatni plet na dlhu dobu. S akymi mate najlepsie skusenosti? Dakujem.:)

severanka

Mimi323: ? ? ? pre mňa je Gabriela Salvette - Love touch SUPER PÚDER a to som už vyskúšala toho skutočne veľa...
neviem aký máš so mnou problém, asi to bude v tom, že neuznávam niektoré kozmetické značky ako ty, ale mohla by si si dať už pohov, lebo mi lezieš na nervy... chováš sa ako malé decko...
to, že pre teba je niečo iné super, nemusí znamenať, že to je super aj pre ostatných...
ako, uvedoms i jednu vec... každý sme iný a každý používame niečo iné...každému na pleť robí dobre niečo iné a pre každého je super niečo iné...

Mimi323

Severanka, melinda hľadá super púder. To ako keby niekto hľadal super auto, teraz má Mazdu 6 a ty napíšeš, že máš Fiat Pandu a je super, lebo sa na ňom dá voziť. Ak niečomu nerozumieš, tak radšej neprispievaj, lebo niekto by mohol zobrať tvoje slová vážne.

erus

ja mam presne ten make up co pises ty a pouzivam puder clean face alebo tak nejako od manhattanu je uzasni trocha jemne kryje a tiez posobi liecivo a anitibakterialne na akne, saje masnotu taze plet po nom dlho vydrzi matna, ja uz som si kupila 2 balenie

majolenkkka

ja pouzivam od vichy dermablend. nie je farebny ale biely (na tvary ho nevidno), a je uplne perfektny pre mastnu plet, pretoze ju uplne zmatnuje...takze ja odporucam ten, alebo potom od LRP :)

livia22

Používam púder od Esteé Lauder - double wear, mám zmiešanú pleť a veľmi sa mi leskne. Púder je zmatňujúci aj krycí. Dlho vydrží, som spokojná.

severaanka

MIMI323: aký máš zase problém? čo sa ti nepáči? tebe som ani nechcela pomôcť, tak neviem, čo a vzrušuješ ? ? ?
chcela vedieť s čím máme najlepšiu skúsenosť, J mám práve s týmto púdrom,takže aké komplexy si zase liečiš?