slecny, chlapi, daaaamy, zeny, paaani.... PROSIIIIM WAAAAAAAAS

Príspevok v téme: slecny, chlapi, daaaamy, zeny, paaani.... PROSIIIIM WAAAAAAAAS
bubyna

//1,ak sa do vas chlap urobi, kupte si test a nestresujte ci ste abo nie ste tehotne. zo stresu vam ece dlhsie budu kramy meskat,, je to fakt.

///2, ak ste panny, je jasneee ze vas to prvy krat boli, a ze mozte krvacat

///3, nestaci vam mili pani 18 cm??? a hrubka 4cm??? nech sa paci.. chodte k doktorovi, ten vam s tym uz nieco spravi...

///4, vsetky mile 13tky-kludne ho pozvyte na kofolu, naozaj nic nestratite.
///5,blondynky, brunetky, ciernovlasky, risavky...aaaaano vsetky sme rovnako pekne,,

///6,ece posledne: aj male prsia aj velke prsia maju samozrejme svoje vyhody a nevyhody.. a taktiez pysky....

///7, da sa otehotniet aj s kvapociek lasky tiez znamej ako predejakulacna tekutina, alebo to co tecie vasemu kamaratovi z pipika ked sa s nim po veceroch hrajete na otecka a na mamicku

///8, ak sa vam kamarat vystrieka do ust, na brucho, do ucha etc, nie nemozete byt tehotne, spermie nemaju teleportacnu technologiu

///9, voda specialne chlorovana, ktora je standardne vo vodovodoch spermie zabija, ovsem neplati to ak sa kamarat urobi priamo do vas napr v bazene. Ak sa vsak vystrieka do vane v ktorej ste tehotne byt nemozte

///10, ak nemate 18 na potrat potrebujete suhlas zakonneho zastupcu. Potrat je spoplatneny, vychadza to na par stoviek euro

///11, kazdemu chlapovi sa paci daco ine, to sa tyka zadkov, prs, brucha, hlavy, ruk, noh, vlasov, vnutornosti, oci, zubov bla bla bla... potrebujete si akurat najst toho co bude nadrzany na vas ;-)

DAKUJEM VAM VSETKYM ZA POCHOPENIE..... ale stale dookola citat tie iste temy a stale a stale a stale.. niekedy je to horsie jak na azete :D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D WDAKA :D

bubyna

mila/y agaven.. radsej by som mala zalozit temu SEVERANKA :D:D:D:D:D :))))) hahahah....
djbobo: dakujem.... aj ostatnym... dakujem :)

mini13

severanka co uz ani srandu nepoznas:DDD ja len nemam rada ked niekto opravuje chyby gramaticke ani ja neviem gramatiku na sto percent a nemam rada ked ma niekto opravuje tak len tolko

severanka

mini13: štýlová si aj ty ;-)))
jajaja295: už sa celá trasiem od strachu ako ma ty poriešiš...a zaujímal by ma jeden jediný trápny argument, resp. taký ktorý sa tebe zdal trápny...

jajaja295

severanka jedina zrazena s konom si tu ty a dufam,ze si mala 18 aspon pred rokom,lebo tymi svojimi trapnymi argumentami o potratoch a podobne mi pripada,ze mas tak max. 16,ale asi to poriesim inac s tymi tvojimi prispevkami

mini13

severanka preco kazdemu kontrolujes gramatyku??ja nevyem gramatyku na sto percent a nehambym sa zato.co ved kazdy sme omilny no nye??

jajaja295

severanka uz prestan stale rypat do ludi kvoli chybam v gramatike a prestan s tymi potratmi,je trapne,ze sa tu opakujes v roznych temach ...

severanka

djBOBO: to ma teší že ma pozná celé fórum :D
a hlavne ty :D

k tým povoleniam o potratoch... ja som inak nenarážala na za alebo proti, ale na to, že je blbosť, aby 17 ročná baba žiadala o povolenie, neviem čo je na tom zlé, ak uvediem veci na pravú mieru, zvlášť ak tu je zavádzajúca informácia...
kenpachy
06/05/2009 23:25
Ohlásiť adminovi

UPDATE:

///7, da sa otehotniet aj s kvapociek lasky tiez znamej ako predejakulacna tekutina, alebo to co tecie vasemu kamaratovi z pipika ked sa s nim po veceroch hrajete na otecka a na mamicku

///8, ak sa vam kamarat vystrieka do ust, na brucho, do ucha etc, nie nemozete byt tehotne, spermie nemaju teleportacnu technologiu

///9, voda specialne chlorovana, ktora je standardne vo vodovodoch spermie zabija, ovsem neplati to ak sa kamarat urobi priamo do vas napr v bazene. Ak sa vsak vystrieka do vane v ktorej ste tehotne byt nemozte

///10, ak nemate 18 na potrat potrebujete suhlas zakonneho zastupcu. Potrat je spoplatneny, vychadza to na par stoviek euro

///11, kazdemu chlapovi sa paci daco ine, to sa tyka zadkov, prs, brucha, hlavy, ruk, noh, vlasov, vnutornosti, oci, zubov bla bla bla... potrebujete si akurat najst toho co bude nadrzany na vas ;-)

Ak niekoho napadnu este nejake doplnky, prosim sem s nimi... potom donutime adminov aby zmenili nazov temy, vypisali ho cervenou :-D

no a k tej gramatike: pozri sa, to že ty tam tie chyby nevidíš, hovorí o tvojej nevzdelanosti v tejto oblasti, takže, neviem čo sa tu naparuješ :D
ale tak, aby si aj ty uvidel/a nevidené, tak napríklad od kedy sa podľa teba slovo pozvite, píše takto: pozvyte ? :D
a o slovách blondÝnky a rIšavky ako napísala dotyčná sa radšej ani zmieňovať nebudem :D
ale, je super, že ty si tam tie chyby nevidelúa a ešte mi za to aj nadávaš :D