Hygiena a piercing/rizika piercingov

Zanetka

Ahojte.... chcela by som si dať pierc do jazyka, a asi mi to bude robit kamarátka. Je tam velmi velke riziko, že by mi tam mohla niečo pokaziť??? Dosť sa bojim ze mi tam nieco doserie ale zasa aspon to bude lacnejsie.... Dakujem za odpoved :)

Emačkáá..

Ahoj davala som si prepichnut nos ..a vyšlo ma to na 3,50 € a aj s nausnicou..Je hlupost že by stal 6 € ..Ale chcela by som vediet kolko € stoji piercing do pery..Niektory hovoria že nastrlenie 3€ a dalsi že ked s ihlou tak 100€ tak ??

Mau_xD

Ahojte mam problem s tym ze som si sama doma urobila pierc do jazyka a pri tom som uz skor slubila mame ze si viac piercingov sama neurobim. Neviem ci jej to mam povedat. Ma niekto podobny problem alebo si tym uz presiel ?

lenka123321

Margaretka ty si jaky debil ...piercing v bruchu sa hoji desat mesiacov hoci dierky vyzeraju dobre uz po 14dnoch ...cistit nie alkoholom ,ale jedna kavova lyzicka na styry salky vody !

nika :(

aooojte prosim mam 15 a chcela by som piercing na bok ust ale rodiacia su proti co mam spravyt???ked ja ho tak chceeem no bez ich suhlasu i budem musiet pockat na 18 a to je velmi dlha doba...pomozete mi prosim?? :D dakujem vam :D

QWAQ

Na piercing je najlepšie chirurgická oceľ a ešte lepšie - titán. Žiadne zlato ani striebro, to oxiduje a potom hnisá... Vždy máš pri pierce nejaké riziko. Hlavne si to nerob doma sama alebo od kamošky.. Môže byť šikovná, ale človek nikdy nevie.. Radšej chod do overeného salonu, kde tí ludia maju na to kurzy a vedia, kde je aký nerv atď. Ja mám v pupku aj v nose aj v pere a mala som aj v obočku - bez problémov. Čo sa čistenia týka, ak to nie je ešte zahojené, tak to nechytaj špinavými rukami. Nehýb s tým, nevykrúcaj to. Stačí, keď to budeš čistiť bórovou vodou, ktorú kúpiš za pár korún v lekárni. Hlavne žiadna alpa a podobné veci obsahujúce alkohol !

Domča

gabiqa
08.08.08 00:28
xxx.xxx.22.40

(lollinka) ja mam pierc v nose...mala som chyrirgicku nausnicu a sim ju stratila po troch dnoc som si dala striebornu cely nos mam zapaleny a bli ma to..davaj pozor aj nato ze ked nebudes mat pierc hodinu tak ti to moze zarast nie uplne ale tak ze nebudes dat vediet dnu pierc...ja s tym nemam dobru skusenost...a idem si dat pierc do pupuku :)

_____________________________-

zlaticko, ja mam pirs v nose.. a vobec sa mi to nezapalilo.. chybu si spravila sama tym, ze si si tam dala striebro tak rychlo.. titan abo chirurgicka ocel by tam mala byt ASPON 1-2tyzdne.. az potom si tam mozes dat striebro..

hemi

ja mam aj v nose aj v pupku.. :D v nose mam cca 4 mesiace a pupok len tyzden.. no ja som sa pytala doktorky a ta povedalal ze tam njesu ziadne body takze ked tvoj piercer pouzije strilnu ihlu a budes sa o to starat malo by to byt ok :)

Hijoheja

chcem si dať piercing do jazyku ale chcem dva jeden dopredu jazyku druhy vzadu spravia mi to naraz alebo tam budem musiet ísť dva krát? kto má skúsenosti nech napíše na hijoheja@azet.sk diki moc