Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sofia.sara

jaaj dari ..este ze ta tu mame:D...si mi to fajn obkecala ze sa hned citim lepsie :)) teda nie ze teraz by ma to este nejak stvalo ale mam lepsi pocit:) to je pravda ze kamoska je zalaskovanaa az nad usi..vystihla si to :))

darika

ahojte.
sofi,no,zase je to pripad,ked sa niekto prilis zamiluje a nevnima,ze toho druheho tym moze odstavit.ale nerob si z toho nic.az take zle to mozno nebolo,len ti bolo luto,ze ste si to neuzili same.to chapem uplne.
Sway,tebe nech sa dari tiez,snad dosiahnes co ta tak zenie dopredu.je dobre mat motor.
Ja mam teraz navstevu,prisli dvaja kamarati z domu,tak sme sedeli doma a pili do rana.ja som ale s mierou,nenavidim tie stavy rano.dnes isli popozerat mesto,tak idem vygabat ten bordel co tu je.
Nikka,ty si asi uz v pohodicke,ze?

sway

Caute kocky,jeej teda aj Nikka sa zase po dlhej dobe ozvala:-)Sofi to nic-za chvilu sa budete s kamoskami stretavat s kocikmi a nie s frajermi:-)Tak ja som sa este ozvala,ale uz vam moc pisat nebudem pokial nezbadam,ze je nejaky problem,s ktorym by som mohla pomoct.Prisiel na psa mraz,haha a uz chcem robit nieco produktivne a za netom viem zabit mooore uzitocneho casu,tak som si to tu sama zakazala:-D A idem sa naplno venovat tomu projektu..Som sa doma trochu znudila a uz mi to ide dost na nervy,tak drzte palce a aj vam nech sa dari,hlavne neupadajte do podzimnych depresii:-)papa

čoStym?Nikka

čaute kočky moje... :D tak v prvom rade vám chcem poďakovať, že vaaaaaaaauuuuuuuu, 3000 príspevkov... :D darika, si mi ukradla tú česť... :D no nevadí... ´(teda iba trošku, ale dokážem s tým žiť.. :) )
sofia.sara no to si viem predstaviť ako si sa cítila, dosť blbé, že? ja tiež neznášam také situácie...

sofia.sara

caute baby...no ja som zase nemala bohvie aky den vcera..nejak sa to na mna spustilo aj ked to nie je nic zavazne..ale mne to dokazilo naladu.u nas v meste je tento vikend akcia a s kamoskou s ktorou takto brusime a sme "partacky" sme sa dohodli uz dlho dopredu ze pojdeme spolu a uzijeme si to ako minuly rok a bla...no ale ona ma teraz noveho priatela a samozrejme uz ked sme boli tam jej volal a vydobil si ze pride za nami. ako mne by to nevadilo ale vadilo mi to ze sme s kamoskou vedeli ze si to chceme uzit a samozrejme dopadlo to tak ze sme boli my traja a ja som z toho ani nic nemala, pretoze nemam rada taketo situacie ked som ako piate koleso na voze ja to z principu nerobim lebo viem ze to moze byt neprijemnejsie pre tu tretiu osobu a proste mi to pokazilo naladu. a aj preto to bolo o nicom lebo ja v podstate nepoznam velmi este toho jej.joj som nahnevana ze z toho napokon nic nebolo teda nic z coho by som aj ja nieco mala ked sme sa na to s kamoskou tak chystali..
no v konecnom dosledku to znie ako totalna kravina co sa tu teraz stazujem ale musela som to napisat:))

bon

Ahojte kocky, nejako sem nikto nezavita...asi nemate cas, darika ako pekne si sa vyradovala :DDDD, ja utekam do prace na cely den dnes, nechce sa mi, som akasi leniva, a potom mam 4 dni volno, ziadna praca, akurat nejake vybavovacky, lebo mi konci pausal, internet, do banky musim a tak........, tak pekny vikend vam prajem