Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

darika

Bon,nepripstaj si veci moc ku telu.Ty si asi velmi citlivy clovek,vela si beries k srdcu a potom ked sa aj nieco stane,moc to prezivas a privadza ta to az do stavoj depresie.

bon

Ahojte, baby, darika tak to je super ze to dobre dopadlo, ze je psik taky,tak sa mozete vytesovat, a hlavne tvoj krpec :D, ja by som tiez prijala havka, len v byte by sa utrapil asi, priatel uz aj vybral jedneho, len si ho nemoze dovolit momentalne, je strasne drahy, aj ked ten by v byte vydrzal pravdepodobne, lebo bol cviceny aj na zivot v byte...., a darika vy ho mate vonku ci aj vnutri? a tesil sa mu krpec?
sofia, tak to je neprijemne, co ti spravila ta jeho sestra, ale ja si mzslim, ze to je skor preto, ze je to jej brat, a ze istym sposobom ziarli, ja som tiez nebola nadsena z tej baby s ktorou brat chodi, ale tak zase ja som mu to nepovedala....,a ked sa nad tym zamyslim tak viem ze nie je zla, ale je to moj brat a hotovo....., ale fakt si podla mna z toho nic nerob, bude este vela ludi ktorym nesadnes, a urcite v tomto pripade zafungovala zenska rivalita, ved je to jej brat.....
mna zase raz chyta taka depka, jaaaj babzy, mne uz drbe s prepacenim, zase som paranoidna.....mne by bolo najlepsie samej so sebou a nad nicim by som aspon nepremyslala, dnes idem zase do prace, aj vcera som bola aj v nedelu, zase zacal kolotoc, a od buduceho tyzdna aj skola....

darika

Ahojte.Som tu nebola,co sme mali stale sedenie pri havkovi.Tak nakoniec z toho 1-rocneho z internetu sa vyklul 3 rocny,pretoze ta fotka tam bola pridana pred 2 rokmi.Ale nam to nevadi.Ten pes je tak uzasny,ze by ste neverili.Od prveho dna pocuva na slovo.Sadni,zostan,ku mne,nesmies...Take zakladne a hned v slovencine.Ideme s nim von a mozme ho pustit na volno a on sa od nes nepohne.Stale popri nas,akoby sme ho mali od malinka.Ide okolo pes,ani toho si nevsimne.Je to stafford krizeny s labradorom,ale ja by som povedala,ze je to cisty stafford.Len tu je problem,ze tito irsky tupci takuto rasu beru ako nebezpecnu,tak sme boli upozorneni,ze s nim radsej nemame chodit moc medzi ludi,aby nam nerobili problemi.Tu sa nikto nebude pozerat na to,ze je strasne hravy a neublizi.Pre nich je to ako pitbull.Bola tu vcera jedna pani,co ma na starosti vsetkych psov z utulkov,tak sa bola pozriet v akom prostredi pes bude a ona nam povedala,ze psy z ulice najdeni,alebo doneseni,tieto rasy idu hned na uspatie,pretoze ich nikto nechce.Jedini,ktori maju tuto rasu bez toho,zeby v nich videli zlobu,su ti,ktori nam ho dali.V irsku nikto v utulkoch tieto psy nechova.A pritom su to uzasne psy.Zalezi len na majitelovi a tento mal fakt super vychovu.Len chudacik zil celu tu dobu v klietke,tak je teraz vdacny za to,kde je.Vypustime ho na zahradu a nepohne sa dalej od dveri ako na 2 metre.
A teraz Sofi.
Ja viem,co je to za pocit,ked ta niekto ani nestihne spoznat,neda ti ani sancu a uz ta odsudi,alebo hlada chyby.Nic si z toho nerob.Nikto nie sme dokonaly a ked by aj prislo na rec,mozes sa jej opytat co jej vadi.Alebo bud nad vecou a vobec si ju nevsimaj.Ta baba na tebe nasla mozno viac pozitiv a preto ziarli.Niektori ludia to nedaju najavo a tak radsej vytahuju negativa.Kazdy ich ale mame.Aj ona.

sofia.sara

no ja mam nastastie hned kde byvam prirodu tam sa da...sice je to aj dost do kopva ale to si len tak prekracam a potom po rovinke zacnem vzdy:) na ten kopec sa este necitim..:)

sway

Tak uz sa to stalo,neboj nezakriknes:-)Tak taka chata moze byt lepsia ako plazova dovolenka.Behavat?to je celkom fajn,len ja nerada,lebo tu su neni velke parky a na betone ma zacnu boliet kolena:-(

sofia.sara

no ja som tiez leniva teda ked ma prepadne lenivost tak koniec:D....aspon behavat chcem zacat teraz ked mam tolko casu pre dobry pocit...
to sme boli od pondelka do stvrtku na chate len ja a priatel..a naozaj bolo velmi dobre..aj ked nechcem zakryknut ja vzdy nerada chvalim lebo potom sa nieco stane ako teraz napr.s jeho sestrou...

sway

No kedze som sa nikam nepohla s tym,co som planovala,bolo by mi anglicko zatial zbytocne,pojdem,ked bude treba:-)Uz sme tu riesili moju geneticku lenivost:-)Ale vsak ja sa nakopnem,ked ma to doma prestane bavit a inak je dost kriza,cize aj experti robia za ovela nizzie platy ,tak ani neviem,co vlastne chcem..Keby sa nasla nejaka dobra praca,tak by som to na nejaky cas vzala,presne ako pises,peniaze sa vzdy hodia..A kde ste to boli na vylete?

sofia.sara

tak to je pravda...neviem co so mnou bude...ale aspon pokusit sa musim...koli sebe aby som naozaj nebola cely cas doma aj nejake peniaze sa mi zidu, to je bez debaty....
a ozaj s tym anglickom je co? neviem ci si to tu spominala ale preco si nesla tam?

sway

Tak dobra brigada sa hadam este tazsie hlada ako dobra praca,nie?vsetko su to take debilne roboty..ja som skusala brigadovat,ale vela krat som zbalila svestky po par hodinach:-)))