Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

bon

Ahojte, darika, tak tak toto mi je strasne luto, napisem ti email, lebo nechcem aby sme uplne stratili kontakt, drz sa,myslim na teba.....

sofia.sara

ahojte baby..po dlhej dobe sa ozyvam..mam za sebou statnice jednu som spravila tu dnes:) ale predvcerom som nespravila lebo ..no je to na dlhsie a nechce sa mi rozpisovat....takze som este student.

dari!!!! to co....mailom kontaktuj ako sway pisala..nemozes sa uplne odmlcat...a to co si zistila velmi velmi mrzi...chlapom sa asi neda verit, su masky a aj ked si zena mysli ze je najstastnejsia tak ani nevie co sa deje za jej chrbtom.

darika

Sway,nemozem.Som s nervami hotova.Ako som vam pisala,ma to strasne zobralo a leju mi slzy na klavesnicu.Idem si zapalit moju asi 60-tu cigaretu.

darika

A este nieco,on si toto precita,pretoze bude zvedavy ci som vam zase nieco napisala.Nepisala som to kvoli nemu.Pisem to vam.Kym odtialto odidem nazad domov,neviem co budem robievat,lebo s vami mi aspon cas ubiehal.Vydrzim to.
Sway,nech si vzdy nieco napisala,bolo to ako z mojej klavesnice.Pa pa

darika

Ahojte.Myslela som,ze sa ty vobec neukazem,vlastne nic nenapisem,ale neda mi.Nebudem viac pisat.Keby nieco,mam na vas mail a tak sa vam ozvem tam.Je mi to luto,ale ako som verila,uz neverim.Nikomu,nicomu.Keby spadlo nebo a kupala by som sa vo hviezdach,ani vtedy neuverim.Chlapy su obycajne svine.Nenavidim vsetkych na svete.Verila som od posledneho slubu.Verila som,aj ked sa niekedy stalo,ze sa mi veci vratili,presvedcila som sama seba,ze sa to uz stat nemoze.Ze mam novy zivot,ze musim verit,lebo som si to slubila ja,preto som to iste ocakavala sama.Ja som urobila hluposti dost,ale tie ma vyhodili hore,aby som pochopila a videla zhora,aky zivot som viedla.Nic nebolo z toho dobre.Lenze nie sme vsetci rovnaki a tak nemozeme cakat to iste od druhych.Vratila som sa do Irska a urobila som strasnu chybu.Keby som ju ale neurobila,bola by zo mna najivna hlupana.Zistila som,ze manzel vzdy,ked je sam,bez nas par dni,musi sa ukajat na obycajnych...Je mi z toho zle a nenavidim sa za to,ze som toto vsetko neskoncila uz davno.Je ale koniec a ja uz viac nechcem nikoho vidiet.Dobre sa radi a pise,ked maju problem druhi,ale ked do neho clovek spadne,tak nevie poradit sam sebe.Chces kricat,utekat,mas strach zo vsetkeho,nenavidis vsetko okolo seba,vsetko co robis je zle.Baby,budem vas citat,budem tu s vami,ale neprispejem.Len som si s vami pisala a on to vsetko cital.Ja som pisala ale s babami,kym on vyznaval lasku inej.Baby,mam vas rada.Snad nebudete musiet prejst takymi problemami,ako som presla ja.

sway

Vidim kopec smajlikov - to je pozitivne!!!:-)))
Tak ked si ho s tym brala,tak si to asi musis odtrpiet,citom aj tak nerozkazes...Raz ta to mozno zacne poriadne srat a uz nebudes citit lasku ,ale skor porozumenie a vyjasnis si,ci chces trpiet alebo dokazes odist bez vycitiek.Hej no, on ma z toho asi tiez dobre blbe pocity.Niekedy by bolo lepsie "srdiecko" odoperovat a hned by bol zivot lahsi.Aj ked menej pekny.