PROJECT NA AJ

Príspevok v téme: PROJECT NA AJ
zuzic

viem ze to sem asi moc nepatri ale potrebujem pomoc. na anglistine sme dostali na D.U. urobit projekt na lubovolnu temu. mam o nom par minut hovorit, urobit prezentaciu a popripade doniest aj nejake veci k tomu.problem je ale v tom ze neviem o com mam pisat, lebo hodnotit ma bude trieda. mam hroznych spoluziakov a ak ich to nezaujme nedostanem dobru znamku. mate nejaky napad o com mam pisat??? mna uz z toho boli hlava

zuzic

luci problem je v tom ze napisem ze som metla a kazdy sa bude vysmievat, rozsiri sa to medzi ucitelmi a bude z toho halo. keby som vymyslela nieco ine ako styl, nieco o com by som vedela pisat. ked ja sa v takej hudbe ani moc nevyznam a to este nie po anglicky

Lucinka33

tak sa premoz a napis nie to, co zaujima teba, ale ich. no ked vravis, ze vacsina pise o hudbe a style, treba vymysliet nieco ine.

zuzic

juj emo uz nie ale hip hop, metal, punk... no ja nevyznavam ani jedno som taky neutral a naozaj neviem vacsina pise o style a hudbe ale ja styl nemam. veci co ma hrozne zaojimaju a bavia zas nebudu zaujimat ich a oni ma budu hodnotit:(

zuzic

no teraz ma uz pc kazdy ale kto by nemal tak to volake zozmoli na papiere a bude o tom kecat.neviem ci to mam urobit ako prezentaciu alebo na papiere.som rada ze mi pomahas lebo v triede nie som oblubena a naozaj neviem co by mojich pubertalnych spoluziakov zaujalo :(

milaa_milkaa

NO HOVORIS ZE NEMAS DOBRYCH SPOLUZIAKOV.MUSIME VYMYSLIET NIECO CO ICH BUDE ZAUJIMAT.ALE AKA TEMA NEVIEM CO SA UCITE V 8 ROCNIKU NAPRIKLAD OPISAT TVOJ DOM ALEBO FAKT NEVIEM CO