Meska mi menzes

sadgril

Dobry den,1.menzes som dostala 7.12.2017 a skoncil 12.12.2017 az do teraz som nedostala menzes...co mam robit?pohlavny vstik som este nemala

MAJUSSS

pred wise mesiacom som douzivala antikoncepciu a mestruacia uz mesiac nechodi...bola som aj na wiwolawaciu injekciu prelo uz dni a stale nic....robila som dwa tehotenske testy a wisli negatywne...co mam robit????

ellyy

mne stale meska...a ani lieky nepomohli lebo mi z nich bolo zle, prvy krat som ich brala tak na cas potom mi z nich bolo zle tak som prestala brat vynechala mi a potom som dostala az o 21 dni...a sem tam mi vynecha...no teraz som mala kramy koncom januara vo februari zase nic...a uz som mala dostat okolo 16teho a este stale nic...tehotenstvo je vylucene, sice som mala pohlavny styk ale kondom nepraskol a ani nic takze to je vylucene...moze to byt sposobene ze som koncom januara pribrala 3,5 kila???

tinka228

ahoj lenka, tak presne s týmto problémom som sa nedávno obrátila na gynekologickú poradňu. mne to skáče ešte trochu viac ako tebe a dr. mi odpísal že ak to mne neprekáža tak nie je čo riešiť a je to v poriadku.

kaktuska

Vyckaj moze to byt nejakou zmenou: stresy, ine prostredie, zmena vahy atd
Ked to nepride dlhsie ako 1 mesiac zbehni z doktorovi.

UMREM ASI

cawte chcela som radu ...........! =)uz dva tyzdne mi meska menstruacia to nikdy tak nebyvalo vzdy mi meskavala tak dva tri tni a teraz uz tyzden s nikim som zatial nemala pohlavny styk co mam robit,

neznama123

noo to mate všetky dobre ja som nemala menzes skoro 2 mesiace už som sa zmierovala s tym že som v tom..lebo inekcia mi nepomohla a tabletky ked som dobrala a mali prist tak nič dostala som ich až omnoho neskor..a ešte ktomu moja gynekologička to neriešila mala na haku...a to určite niečo nebolo v poriadku taku dobu..asi si ju zmenim lebo ona nič nevie...a ja som bola v stresoch...naštastie všetko dobre dopadlo