bolest hlavy

Príspevok v téme: bolest hlavy
zuzka56790

dobry den..chcela by som sa spytat ci moze suviset bolest hlavy(boli ma kazdy den skoro stale) so zmenou v spravani (proste ako ma zacala bolievat hlava tak som sa zmenila uplne) niekedy chytam take \"stavy\" a pripadam si ako blazon uplne...alebo len ma nejaka drobnost vytoci a hned slzy triaska atd....neviete co to moze byt?ze ma stale boli hlava a asi aj kvoli tomu som sa tak zmenila?

kamildu

Este raz opakujem, neodkladaj vysetrenie u neurologa!!! Aj dalsie priznaky, ktore nechces spominat s tym mozu suvisiet a doplnat klinicky obraz ci uz menej alebo viac zavazneho ochorenia.

zuzka56790

kamidlu: bolest pretrvava cele hodiny a celkovo toto trva uz par mesiacov...ako mi aj zacali ine zdravotne problbemy len toto nepovazujem za nutne riesit ine problemy mam s alergiou kaslom a tak

kamildu

Ako dlho to trva ? V kazdom pripade so spomenutymi priznakmi necakaj a navstiv ambulanciu neurologa. Poruchy spravania suvisia s bolestou hlavy.

zuzka56790

kamildu: vznika co ja viem hocikedy ma to chyti len tak, lokalizovatelna to je tazek povedat citit to vsade pocit ako keby mi do hlavy zabili nieco napr nejaku sekeru abo co a vykyvolali taky divny pocit je to...velmi citliva som vtedy hned vyletim nervozna proste ako clvoek ktoreho neico boli a ete s ami toci hlava a stipu oci a som vlemi unavena

kamildu

No od migreny az po nadorove ochorenie. Skus opisat tu bolest, kedy vznika, ako dlho trva, kde je lokalizovana, ako reaguje na fyzicku zataz, sprievodne priznaky (citlivost na svetlo, pocit nevolnosti, zvracanie). Ale v kazdom pripade navstiv neurologa, do ktoreho kompetencie to spada.