Vykasliavam krv... preco???

Príspevok v téme: Vykasliavam krv... preco???
Change27

Mam taky problem- uz dlhsiu dobu(pol mesiaca) mi hned ako vstanem byva zle od zaludka- je mi na vracanie a mam krce. O dake dve-tri hodiny od toho co vstanem to prejde. Cely den som hrozne unavena, padaju mi vlasy a mam krce v nohach. Pulz mam nad 100 a tlak nizky. Dnes a vcera som vykasliavala krv. Nefajcim a ani som nikdy nefajcila. Co to moze byt??? Mam len 15 rokov...

zuzic

no vies najst si priatelov je niekedy tazke...mam jednu naozajstnu kamaratku ale ta isla na gympel zo stvrtej triedy tak sa az tak casto nevidime...a spoluziacky...sme mensia trieda vela chalanov a len 7 dievcat z toho jedna hiphoperka- ta ma inu spolocnost, druha metalistka, tretia je hrozne ohovaracna, dalsia chodi za skolu tu vidim 6 krat za rok, dalsia ma znizennu znamku z chovania asi za alkohol v skole, a dalsia je taka pesimistka ze ma z nej boli hlava za jeden den co s nou sedim...neviem kde najst skutocnych priatelov. co sa tyka zlych svokrovskych vztahov to poznam mam este jednu babku ktora nema rada mamu a stale uraza mna aj ju...inac ake jedlo mas najradsej? ci by som ho zvldla:) a kde budete opekat? a ze dufam ze v dospelosti do mna nebudu rodicia mic huckat...:)

chirurg

Ked som mal 15 bol som prvák na gympl a mal som frajerku z triedy tak sme boli spolu každý den ale v piatok asobotu stale diskoteky do mesta -pochádzam a vyrastal som na dedine-a samozrejme na dedinské zábavy, to boli super akcie.Ale pamatám si že alkohol bol v tom veku pre mna tabu...a okrem toho mám prísnych rodičov aj aj teraz ked som hlava rodiny a otec 2 detí ma dávaju sem tam do laty...jednoducho ,musímich počuvať a rešpektovať aj teraz, ale prišielsom na to že v podstate stale maju pravdu...ale už aj tak by ma nemuseli tak dirigovať...Posledná téma bola-ako sipredstavujem zobrať autom do chorvátska 8 mesačné dieta, teda ich vnučku..boja sa o nu a aj o celú moju rodinku.Strašne maju radi moju manželku a niekedy mám pocit že viac ako mna ale tak tomá byť....poznám rodiny kde tomedzi rodinou a svokrovcami riadne iskrí tak ja tento problém nemám....A čo sa týka teba,myslim že spolužiakov a kamaratky by si nemala zanedbávať,potrebuješ spoločnosť a aj trocha relaxu nie len s bratom ale aj cudzimi ludmi.

zuzic

hej chichurg ja som nepovedala ze viem varit ja sa iba trosku snazim:D brachovi to ide lepsie a je chalan...vies mi sa vlastne teraz pretekame kto navari lepsie a on vzdy vyhra:D aj my ked som bola mala sme chodili opekat, boli to uzasne zazitky, tvoje deti si to budu stale pamatat:) vecer von...ako kedy ale niekedy idem v piatok s kamaratkou ale vacsinou ma nasi nechcu pustit neskoro, predsa sidlisko plne chuliganov zvacsa opitych...boja sa o mna i ked si niekedy myslim ze je to zbytocne...uz ma nechcu pustit ani korculovat sa samu len s bratom...ale vies trochu mi chyba samota, niekedy si potrebujem dat hlavu dokopy...ale mozno ked tvoja laura bude mat 15, mozno sa jej ani nebude chciet chodit vecer von ak bude poznat bandy kde budu aj jej spoluziacky a spoluziaci a bude vediet co robia...niekedy ani nemozem ist do obchodu bez toho aby som videla ako moja byvala naj kamaratka vyvadza cela opita...mam z toho potom taky pocit ze by som najradsej bola stale doma...a ty chodieval si vecer von ked si bol v mojom veku?

chirurg

Zuzic-ty budeš super manželka ,ked taka mladá vieš piecť a pomáhaš mamke...Moja manželka tiež stále vypeká a ja potompriberám apriberám a uzž mam 90kg, ale vyšku 185 tak to tak nevyzerá žeby som bol tučný...Už keby bolo zajtra ráno,pospim 2-3 hodinky ak sa bude dať-maličkej idú zubky a je to na zbláznenie...potom chceme isť niekde opekať akbude teplo.Ty cez vikendy nechodíš večer vonku? sice Tiež zvažujem ako budem reagovať ked Laura bude mať 15 a...

chirurg

Gabči-na bolesti zubov je dobrý Valetol a najlepšie jekupiť si l%Mesocain ampulku-lok.anestetikum a podržať tu tekutinu na dasnách-hned sa to umrtvuje a pokiaľ Ti neopuchla sanka tak Doxibene nie je potrebné,ale ak je tam opuch aj zvyšená teplota tak si ho daj,myslim že sa berie 100mg lx za 24 hod a je to dobré tetracyklinové ATB vhodné na zuby...a nepovedal by som že mám dobru službu.Stale mam zapnutu stranku a ked niečo skončím robiť tak nakuknem.

gabči

chirurg vidím že máš dobru službu ked môžeš sedieť na nete.Dufam nevadí ked sa tykáme.Prosím ťa aky máš názor:včera som bola u zubárky.Poriadne ma potrápila.Vyčistila mi dasno okolo zuba,takzvané choboty.Hovorila ked to nabude lepšie nech idem na pohotovosť,vytrhnu mi zub.No beriem Ibalgin 400,len každých 8 hodín.Ledva vydržím tolko pauzu.Rozmýšlal som nasadiť ešte nejaký paralen,čo povieš?xVyplachujem so šalviou,no ja si myslím že ten zápal tam mám.Možno že od toho že je to čerstvá rana ale polovica usta mi boli.Ako ked som dostala prievan.Antibiotikum mi nedala,mám doma Doxibene no nerada nasadím sama lieky,ani som neprečítala letáčik o tom.Novalgin nemám doma viem že to zvyknu ešte na zuby.Fakt už neviem čo mám robiť.Nebude to ľahké vydržať do pondelka kedy tam mám isť.Pohotovost už skončila o druhej,radšej by som išla k svojej lekárke.Prosím napíš ohladu tých liekov.

zuzic

chirurg: dnes nerobim vlastne nic take, mala by som dat do poriadku ucebnice ale nechce sa mi...rano som myslela ze sa pojdem korculovat alebo bicyklovat ale v takom pocasi ma mamina nechce pustit...no napadlo ma ze pojdem nieco upiect, zatial sa len ucim varit, ale ani raz sa mi este nic nepripieklo:) tak potom ti poviem ci sa mi ten kolac vydaril. aj by som ti ho poslala ale cez pocitac asi tazko :)

chirurg

Zuzic-mne to absolutne nevadí,kto chce nech sa pridá,kto chce nech len číta atd...nepíšeme predsa nič nevhodné.A služba je zatialpokojná alen aby tonebolo ticho pred burkou...čo robíš dnes?