Ake probiotika?

[zruseny12]

daj si do google ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE
tam si najdes aj nejake caje na TRAVENIE ATD.je to tiez dobra vec...

[zruseny12]

tie TRAVIACE ENZYMY by si si mohla objednat aj cez PC...CHOD NA TEMU-OTAZKY NA RNG-tam ti poradia odkial objednavat enzymy...

[zruseny12]

chapem ta...ja som tiez nikdy nemala problem,jedla som kolko chcela a stale som mala ploche brucho,ale odkedy som zacala mat zdr.probl.odvtedy mam aj brucho nafuknute,ale teraz sa mi trochu napravilo,odkedy sa liecim na tie traviace problemi...
je dobre aj raz za cas pouzivat PSYLLIUM PLUS NA PRECISTENIE CRIEV/a tiez obsahuje probiotika aj omega3 mastne kyseliny-kupis normalne v lekarni/

darika

Nemam nic ine,len to.Ja neviem pochopit,ako sa moze niekto najest a brusko ma rovnake ako predtym.Ako som spomenula,mne staci sa napit,kava,caj,voda a to nehovorim ked sa najem.Leto je pre mna utrpenie.Ale za chvilku idem domov na 2 mesiace,tak si pojdem kupit sama a mozem poskusat.

[zruseny12]

a mas aj ine problemi,lebo ked nafukuje...mozes mat aj traviace problemi a na to je dobre brat aj TRAVIACE ENZYMY,PROBIOTIKA...
a ten PROBIO FIX JE TIEZ DOBRY...

darika

no,to je ten moj problem.trocha vody a brucho mam ako v 6 mesiaci tehotenstva.Pritom pri vyske 170 mam uz len 56kg,ale to brucho...

[zruseny12]

mam vela problemov...ale,co sa tyka BION3...brala som ho mozno pred 2rokmi,tusim...a ked som bola na mikroskopickej kvapke krvi/to je take vysetrenie,kde si to platis sama/vtedy som mala CISTU KRV/len som mala malo vapnika,vitam.sk.B...atd./
lekar mi povedal,ze vidiet vyborny efekt brania tychto PROBIOTIK...
ani neviem preco,som tu BION3 prestala brat,a zacala brat ine doplnky...
postupne som bola na tom velmi zle...
posledny krat,ked som bola zasa na tej KVAPKE KRVI,mala som PLESEN v krvi...a nejake este veci...tak mi lekar odporucal,aby som naspat zacala brat bud PROBIO FIX,alebo BION3..../predpisal mi aj ine doplnky,stabilizovany kyslik...atd.ale to je uz vedlajsie/
no a ja som si vybrala tu BION3,a vidiet to aj na nechtoch,lamali sa mi a su teraz ok...
caka ma este kontrola zasa na tej KVAPKE KRVI,ale sama citim,ze mi pomaha,sice pijem aj caje,beriem aj ine doplnky...
a tam sa ukaze na kontrole,ci ta plesen z krvi zmizla/len tu treba aj dodrziavat dietu,pri plesni atd./

ESPUMISAN...je tusim na NAFUKOVANIE...aspon podla reklami,davaju tu reklamu na to v TV...

darika

Maria:a naco ich ty vlastne beries ak mozem vediet?Aky mas ty problem ked si spokojna??Ja som,ako si mi odporucila,chcela z lekarne ten Bion 3,ale tam povedali,ze espumisan je ucinnejsi.Ten mi aj poslali,ked ze som mimo SK,ale ten mi absolutne nepomaha.

[zruseny12]

...tiez som brala PROBIO FIX/po liecbe antib.silnymi na helikobaktera/
...momentalne beriem BION3/som s nimi spokojna,planujem ich brat dlhodobo/