Panicky strach

Botinka

Ja mam tiez taky strach a z vetra aj z burok. Pred 3 rokmi som pocas burky sedela na balkone a relaxovala v jednu noc bola strasna prietrz (byvame v podkrovi) a tresol nam blesk velmi blizko. Odvtedy sledujem predpovede a desim sa kazdeho vacsieho vetra dazda a o burke ani nehovorim. Pocas tehotenstva sa to este zhorsilo. Pre dobro dietatka som navstivila aj psychologa ktory mi naordinoval relaxacne cvicenia (dychanie) a vyhybat sa obrazkom burky. Ked je burka zapnut si svetlo a pustit hlasnu hudbu aby som si to co najmenej uvedomovala. Uz som po porode a je to stale rovnake...neboli to len horrmony :( a nic nepomaha

Magy

jarke - toto su uz paranoicke stavy ktore rozhodne treba riesit S ODBORNOU POMOCOU! takze poradim v dobrom - smer psycholog.

jarke

vazena pani alebo slecna
mam podobne problemy ako vy
mam nesmierny strach z vetra a z vychrice z burok, idem sa zblaznit, musim kazdy den pozerat do googlu ze ake bude pocasie a co ma caka, trva to uz 9 rokov a neviem sa toho zbavit. zacalo to spravami o oteplovani nasej planety a par vichric som aj sama zazila, zakazdym ked hlasia silny vietor mam pocit, ze to bude posledna chvila mojho zivota, neviem si predstavit ludi co zomieraju v tornadach alebo hurikanoch
co robite proti tejto fobii??

akojanko

nie - pri mojej posteli moze aj kanon strielat - ked spim tak spim. vo dne je to sice deprimujuce ,ale da sa to a o majetok sa samozrejme bojim ved vlani mi vytlkli krupy niekolko skiel na sklenniku