90 dňovka od 29.05.2009

Príspevok v téme: 90 dňovka od 29.05.2009
nicka1

Ahojte všetci. Viem, že je tu už veľa tém o 90dňovke, asi ju tu drží už každý... :D Ale aj tak tu zakladám ďalšiu... Rozhodla som sa držať túto diétu (ktorá podľa mňa ani nie je diéta), lebo už som ju raz držala a bola som veeeľmi spokojná, lenže ešte by som chcela schudnúť 10 - 12 kg... A viem, že to dokážem, spolu s vami... ak ste rozhodnuté zmeniť svoj život a hlavne svoju postavu, tak sa pridajte ku mne a spolu to zvládneme... Z vlastných skúseností viem, že najlepšie je začať v piatok, mne to takto veeeľmi vyhovovalo... Ako som spomínala, už som túto diétu držala, takže s ňou mám skúsenosti a budem vám vedieť poradiť... čakám, kto sa ozve...ak túto diétu nemáte, rada vám ju bezproblémov pošlem....

labu77

Tak prvý vodný deň za sebou a s úspechom!!! Som na seba naozaj pyšná :)

to Dodo aj mne to stálo, nevzdávať to a pomaly sa to rozbehne. Uvidíš. Keď som ju držala prvý krát, aj mne sa to zastavilo, je to vraj tým, že tvoje telo si pomaličky zvyka. Ale držím palce? Kolko je tvoj cieľ?

DODO740

Dobrý deň. Držím 90 dňovu dietu.Za 3 týždne som schudol 6 kg a od tej doby ani kilo,napriek tomu,že držím sa diety na 100%.Kde je chyba? Poradte.Ďakujem

atam

labu:tak ja uz zas pomaly idem do roboty,tak sa mi nechcee...bol to velmi narocny tyzden a ked si predstavim,ze robim aj v nedelu,tak des a hroza...
inak dnes UH....vcera som zas kus zhresila...dala som si vecer kusok chleba s maslom...bola som unavena,slaba...proste som zlyhala,ale nevadi,idem dalej...
tak ti zelam pekny den,dufam,ze ta toto skomolenie prezyvok neodradi....
...a vies co???vcera som si kupila fit loptu,tak dnes ju snad vecer aj odskusam...dobre si ma navnadila...este ten orbitrek alebo stepper...
zrala zena:prosim ta,nic si z toho nerob,ved predsa nejde o zivot...znova sa nastartujes a ideme dalej:-)...aj ja som v poslednej dobe nejaka nedosledna...neviem co je to so mnou...takze hore hlavu!!!

zelam vam pekny den,ja sa ozvem zas az neskoro vecer....:-)

zajkobez

ahojte kocky zajtra sa k vam pridam mala som nejaku krizu vo vztahu a pribrala som hroznych 15 kg a chcem sa ich ztriast len neviem ci mam na to pevnu volu ... tak mi drzte palce aby som sa zobudila do noveho zivota a vedela jedlu povedat nie... jedlom zahanam stres neviem sa ovladat... prinasa mi nejake stastie...

mam 85kg, 25 rokov a vysku 168cm

tak zajtra sa ozvem ako som na tom ci som poriadne rozhodnuta :-) ahojte