Som tucna a hanbim sa

Príspevok v téme: Som tucna a hanbim sa
hanbimsa

Ahojte,mam 23 rokov,169 cm a vazim 70kg.Zdravo sa stravujem,cvicim a viem,ze za mesiac neschudnem viac ako 4kg,ale ked ja sa citim tak hrozne vo svojom tele.Som ako velky slon,hanbim sa v spodnom pradle,v plavkach.Tak rada by som nosila velkost rifli 36.Ked su baby chude vsetko na nich vyzera super.
Mate niekto take pocity zo svojej postavy,ze sa nenavidite?

žužu tucná

takties mam taky jeden problem....

som tucna,mala by som aspon 20kil schudnut,skusala som vselico behom jedneho tyzdna som schudla desat kil ale ani neviem ako,a potom za par dní som ich znova pribrala,a teraz neviem co mam robit skusam to dalej dodrziavat tu dietu ale nic nejde,ani jedno kilo dole,neviete mi poradit co a ako?uz som naozaj zufala,

nik si ma nevsimne a pokial neschudnem tak ani chlapca si nenajdem,ved kto bude chciet tucku?....

nonymus

Genetika hra podstatnu rolu pri telesnej vahe. Koncentrak nie bezny stav, ale extremna dlhotrvajuca situacia hladu. Trocha si nastuduj literaturu, kym nieco take budes tvrdit.

lesslie

jujumana> genetika podla mna nehra rolu...dam priklad, brutalny ale vo svojej podstate pravdivy: v koncentracnom tabore schudol kazdy :((( genetike negenetika...

jednoočko

preto hovorim ze sa netreba pozerat na to kolko kto vazi ale skor na postavu, a potom tvrdit ci je tucny alebo nie...niekto pri rovnakej vahe moze byt chudy a druhy raz taky tucnejsi

glussia010

jednoockoo no zaujimavee....
ja mam 18 vysku 171 vahu 56 a ako baculka si nepripadam... rifle mam c .28 tricka M ...
no neviem asi je to u kazdeho ine..

jednoočko

jujumana lenze pre niekoho to moze byt vela, ja mam tiez 169/68 a nosim konfekcnu velkost 44, co je dost vela, takze asi tucna budem, a ak to hovori aj zakladatelka temy, tak to asi tiez bude pravda.....neda sa orientovat podla vahy, ale podla tohoo ako clovek vyzera...napriklad moja sesternica ma vysku 170, vazi nejakych 56 a je tiez poriadna baculka s velkostou 40, takze orientovat podla vahy je hlupost