preco herecky, modelky, spevacky...nemaju akne ani vyrazky?????

Príspevok v téme: preco herecky, modelky, spevacky...nemaju akne ani vyrazky?????
petka1234

ahojte.velmi by ma zaujimalo co si davaju na tvar herecky atd. ze maju peknu tvar. viem ze ked idu nakrucat tak ich nalicia vizazistky ale ked su v novinach vyfotene len tak ze idu nakupovat alebo co maju peknu plet bez vyrazok,akne...a pritom su to nase rovesnicky okolo 16-25 rokov napr. s tych mladsich miley cyrus, vanessa hudgens, ashley greene, kristen stewart, mary-kate a ashley olsen a tak dalej.
CO SI ONI DAVAJU NA TU PLET ZE JU MAJU PEKNU BEZ VYRAZOK????????????????

severanka

petka1234: čo sa týka sypkých minerálnych make upov, tak jednoznačne od Mary Kay, alebo Oriflame - Giordani Gold...

ja používam tekutý make up od Oriflame - Oriflame Beauty zmatňujúci...

petka1234

no su viem ze ma taky makeup aj MF alebo loreal ale tie su uz drahsie a nechcem aby to skoncilo tak ako z rimelom
podla teba aka znacka makeupu je dobra?

severanka

petka1234: naozaj Rimmel nepoznám, nemám skúsenosti, možno je naozaj nekvalitný, ale veď na trhu sú aj iné značky ako rimmel

petka1234

severanka
nebola som jedina kto mal z neho flaky...i ked som ten stetec oprasila pred tym nez som si to dala na tvar stale to robilo flaky proste dakde to bolo moc tmave a dakde nic

petka1234

severanka: mala som rimmel ten make-up co je ako puder(ak vies co myslim) no mala som z neho na tvari akurat tak flaky

severanka

petka1234: fixačný púder je na zafixovanie make upu, je priesvitný aje na to aby sa make up počas dňa neroztekal a držal... je zbytočné si ho dávať na nahú pleť...
a sérum nemá bez make upu zmysel, rovnako ako ten fixačný púder bez make upu nemá zmysel...

ak nechceš make up, kúp si nejaký minerálny púder - sypký...ten spraví peknú pleť

severanka

petka1234: fixačný krém, alebo podkladové sérum ti vyplní póry, prípadne vrásky a make up lepšie priľne k pleti...