Co skutocne vybieli zuby?

Klasova

Emmi7
ani sa necudujem..aj my sme na nu uz dlhsie obdobie zvyknuty a pouzivame vacsinou iba tu..vidno ze mnoho ludi nema s nou skusenosti, ale ked si zoberiem ze nie je ani draha, ze napriklad ine pasty su aj drahsie a nevyhovuju mi, tak preco nepouzivat tu ktora mi vyhovuje:-)

emmi7

@Daduscha Však takých pást je veľmi veľa!...Ja som sa naučila používať white-look intensive, tá pasta mi vyhovuje aj chuťovo a aj cenou...Nechcela som príliš drahú, a na túto sme si aj s manželom už zvykli tak ju stále kupujeme...Nejako ale neriešim či mi aj biely zuby, to mi je v podstate jedno...Však človek si musí nejakou pastou umývať zuby a my sme si zvolili teraz túto

Daduscha

Kircha a ktoru pastu od nich pouzivas? Pred dvoma mesiacmi som postupila odborne vybielenie zubov a doktor mi odporucil aby som si umyvala zuby pastov, ktora ma tie zlozky, ktore podporuju bielenie, len neviem ktoru z nich si mam kupit. Ktora je dobra?

denissa84

Veď áno, keď má niekto moc zažltnuté zuby tak nech ide na kvalitnejšie bielenie zubárovi, to kvitujem. Ja som narážala na udržiavanie belosti zubov a to som písala že pomáhajú pasty ktoréhokoľvek druhu, avšak musia mať kvalitné zloženie lebo niektoré zubné pasty vedia aj poškodiť buď ďasná alebo zubnú sklovinu

Kircha

mozno to je aj pravda,..ja som bola na odbornom zakroku bielenia tak isto a od vtedy stale pouzivam pasty na bielenie ci uz white look pasty alebo crest, to je jedno aku znacku len hlavne aby boli s bieliacimi ucinkami a mozem povedat ze stale ich mam pekne biele,..ake pouzivas ty pasty z ameriky? aka to je znacka?

Patta

@denissa84 Ano, pasty udrziavaju povrch zubov cisty, v niektorych pripadoch dokonca aj biely. Ale ak ma clovek zazltnutia v zubovine, co vacsina ludi ma, tak mu pasta zuby nijako nevybieli. Ak ma zuby uz raz bielené, vie si ich veeeeeelmi dlho udrziavat bielymi práve bieliacimi zubnymi pastami. Ale nikto nedokaze vybielit zlte zuby so zafareniami v zubovine vybielit pastou... To sa neda. Sama pouzivam kvalitne bieliace zubne pasty z Ameriky a nepotrebujem uz zuby bielit, pretoze uz som ich raz mala bielené normalny bieliacim produktom z USA. Samozrejme to takto nevydrzi len za pomoci pást biele 10 rokov. Zavisi to od zivotospravy, stravy atd, ale samozrejme pasty vedia pekne dlho drzat zuby bielymi ak uz raz tie zuby boli bielené.

@alanWilder Zase tu davas tie tvoje affiliate programy??? Uz si to tu raz dal dokonca aj do tejto diskusie. Ty si fakt myslis, ze su ludia taki blbi? Samozrejme, vacsina ludi netusi, co je to affiliate program, ale ja im to rada znovu vysvetlim, lebo neznasam takychto vychcánkov co sa snazia z anonymnych kont robit reklamu pre svoje affiliate webove stranky:

Co je affiliate program: nejaky clovek si urobi takyto web, kde ponuka akoze zlavove kupony, ktore vlastne ani nie su kuponmi. Su to len prekliky do eshopov. A ak sa clovek cez ten tvoj affiliate program preklikne do eshopu a kupi tam nieco, ty mas z toho proviziu.
Takze, ludia, ak vidite niekde tieto "zlavovekupony", alebo "kupony-zdarma" a podobne oblby, tak si to nevsimajte, je to trik na vase penazenky...Uz som to pisala nizsie, prejdite na druhu stranu tejto diskusie, tam je dokonca aj dôkazova fotkaz prikazoveho riadka prehliadaca, kde je jasne vidiet, ze ide o affiliate...:)

denissa84

Dobrý deň,
je pravda že zuby sa bielia aj inak ako pastami, ale myslím, že udržiavať belosť zubov je dobré pastami ktoré obsahujú zložky podporujúce bielenie. Osobne už dlhodobo používam len pasty, ktoré obsahujú takéto zložky a už by som si inú ani nekúpila, lebo moje zuby sú krajšie a nech mi hovorí kto chce, čo chce, že takéto pasty nezaberajú tak tomu nebudem veriť lebo to mám osobne odskúšané.

alanWilder

ja som bol tuhy fajciar, a mal som zazlknute zuby, velmi mi pomahla BIELA PERLA PROFESIONAL SET, efekt vybielenia je viditeľný už po 5 dňoch, ak by ste chceli zlavu na tento a podobne vyrobky nech sa paci -odkaz odstránený-

kralovicka

pokial mas taký typ zubov tak nic.
kava caje posobia na zuby aby stmavli, to s tým nic neurobiš.
bananova supka chrumanie tvrdej zeleniny mrkva jablko aby sa cistili nanosy, po jedle si vyplachni vodou.
afričania mali v minulosti biele zuby, čistili ich paličkami, vetvičkami,prirodnými vecami, ale mali surobvú stravu,ako domorodci.aj ked mali tmavsie tak pri tej pleti vyzerali ako biele.

Vehicle

Peroxid vodika. Kupis v lekarni, je to lacne. Ale opatrne, namocit kefku, vycistit a dobre vyplachnut. A o dva dni znova. Takto si postupne zuby krasne vybielis. Ja to uz robim len raz za tyzden.