Kto mi napise recept na pribratie?

Príspevok v téme: Kto mi napise recept na pribratie?
lu-lu

ahojte...stravujem sa pestro a uplne normalne..niekedy mam pocit, ze sa az prezieram...mam ale zrejme opacny problem ako vacsina z vas..som strasne chuducka a nedokazem pribrat...vyzeram ako anorekticka, alebo fetacka..proste uz sa hanbim chodit aj po ulici...mam uz svoj vek, ale postavu mam ako nedozrete dieta...lekarka sa mi smeje, ze mam asi len dobry metabolizmus..neviete mi poradit nejaky zaruceny recept na priberanie??..pocula som, ze existuju aj nejake kvapky...dakujem

ojka.

laci, takmer 2 mesiace som bola na piškótach a tvarohu a myslím, že to veru nie na každého zaberá.
Dodržovala som síce kapánek špeciálne stravovanie, ale piškoty a tvaroh som mohla jesť,tak tie nesmeli chýbať (: a vysledok?dosť som schudla....bieda...
fakt to závisí aj od metabolizmu. Keď to nejde stravou, tak skúste viac sa hýbať, cvičiť a naberať i svalovú hmotu ((-:

laci 67987

Moja rada overena kazde rano tvaroh plus piskody a za mesia priberiete aj 10kg!!!!!!!!! Vazne doporucujem pre tych co chcu pribrat !!!!!!!!!

Igor88

Skús nejaké gainery alebo proteíny. K tomu jedz veľa bielkovín napr. tvarohy. Mne to pomohlo :)
A ešte treba samozrejme cvičiť :)

Slim Shake

No tento problem poznam velmi dobre. Je to hrozne nakupovat oblecenie v detskom obchode :( ,,, ale da sa pomoct. Ja som zacala jest 5 - 6 kra denne a ku dvom jedam som pridala Slim Shake koktail ( dregrt.eu - tam sa da objednat) robim si ho do plnotucneho mlieka, a za mesiac som pribrala 2kg, ja vem ze to nie je vela, ale hlavne sa dobre citim a dufam ze este priberiem. Dolezity je aj pitny rezim, aspom dva litre cistej vody demme. Treba skusit mozno pomoze aj Tebe

fyncik

Pocul som ze pomaha pichanie inzulinu....vravel mi to lekar a bola to kapacita vo vojenskej nemocnici v plzni....co je na tom pravda?

JAjenom ja

pekny den želam ja mam vyšku 189cm a vahu 72kg,mam predkov čo boli v podobnom stave ako ja,ale napriklad za mesiac som pribral 6kg a to bez protejnou či cvičenia,je to o strave.Samozrejme ak ma niekto zdravotne problemy to je niečo ine,myslel som si že ja ich mam tiež ale dokazal som pribrať.Mam len jedno odporučanie pozrite si niake časti z relacie zhubni nebo priber vysielaju to na prima love a zistite ako aj ja kde robite chybu,myslim že vam to pomôže.

Zaklad su vydatne ranajky,obed a večera medzitym musi byť niaka svačina mrknite si to a pochopite

frantiseeeek

Trapneeee....Vsetci tu pisete ked sa niekto opyta ako pribrat vsetci odpisete VELA JEDZTE A UZ JE :DVObec to tym neni nektory ludia zjedia za 4-roch a su drevenny iny zjedia za den korku chleba a vazia na druhy den 150kg :D Je to poruchou alebop zlym metabolizmom a treba nieco ine stym robit ak sa da to neviem...

Denz

AKO PRIBRAT-

Stavba tela a telesná hmotnosť je ovplyvnená viacerými činiteľmi. Svoju úlohu zohráva predovšetkým vrodená dispozícia. Ak sú Vaši predkovia štíhli, znamená to, že ste túto vlohu pravdepodobne zdedili aj Vy. Vo veku 20 rokov sa ešte ukončuje vývin Vášho organizmu a je pravdepodobné, že Vaša postava v najbližších rokoch ešte spevnie. Iným dôležitým faktorom, ktorý ovplyvňuje hmotnosť, je výživa. Ak chcete pribrať, tu sú hlavné zásady, ktorými by ste sa mali riadiť. - Jedávajte pravidelne 5-6 krát denne, na jedlo si doprajte dostatok času. - Na rozdiel od väčšiny ľudí, ktorých trápi skôr ako schudnúť, Vy si môžete dopriať veľké porcie. Vaša denná strava má obsahovať asi 14 000 kJ (3350 kcal). - Vo výbere potravín sa nemusíte obmedzovať, naopak, stravovať by ste sa mali čo najpestrejšie. - Základom stravy človeka sú potraviny bohaté na škrob (chlieb, pečivo, zemiaky, ryža, cestoviny a pod.) ktoré by mali byť súčasťou každého denného jedla. - Výdatnosť (energetickú hodnotu) stravy zvyšuje najmä tuk. Chlebík si môžete nahrubo natrieť rastlinným maslom. Energetickú hodnotu stravy si môžete zvýšiť rôznymi dressingmi a omáčkami na báze rastlinných olejov. - Energeticky výdatné sú syry. - Mastné druhy mäsa a mäsových výrobkov nie sú veľmi vhodné pretože obsahujú veľa cholesterolu. Rozumnejším riešením je väčšia porcia, ale nie tučného mäsa. Mäso si môžete „pomastiť“, prípadne  výpek z mäsa použiť na prípravu omáčky, ktorá zvýši energetickú hodnotu pokrmu. - Sýtivou a zdravou výživou sú jedlá zo strukovín. - Každý denný pokrm by mal obsahovať ovocie alebo zeleninu. - Medzi jedlom môžete „mlsať“ oriešky alebo sušené ovocie. Sú chutné, energeticky výdatné a obsahujú tie zložky, ktoré naše telo potrebuje – vitamíny, minerálne látky, vlákninu a nenasýtené mastné kyseliny. - Zdrojom „kalórii“ pre Vás môžu byť aj ovocné džúsy. - V rozumnom množstve si môžete dopriať sladkosti. Medzi tie, ktoré obsahujú aj hodnotné živiny patria napr. musli tyčinky, alebo tmavá čokoláda. - Chuť do jedla zvýši strava, ktorá je pestrá a esteticky podaná, konzumovaná v príjemnom prostredí. - Na rozvoj svalstva má priaznivý vplyv aj cvičenie. Budovanie svalov podporuje výživná strava s dostatkom bielkovín kombinovaná s pravidelným posilňovaním. Nie je pritom potrebné užívať žiadne špeciálne doplnky výživy. Chudosť môže byť zapríčinená aj ochoreniami tráviacej sústavy, ktoré môžu spôsobovať poruchu trávenia, vstrebávania alebo látkovej premeny. Zatiaľ čo nadmerná hmotnosť a tučnota môže mať za následok mnohé zdravotné problémy, chudosť je zo zdravotného hľadiska podstatne menej riziková.

Mc.Hrasko

ja som pocul ze je dobre si kazde rano dat pol deci normalneho rastlinneho oleja.ale nie nalacno.k tomu aspon nejaky natrety chlieb napriklad.no a vecer si tiez netreba odpustat mastne.ale to zas netreba prehanat.a aj ked sa to mnohym nezda, je dobre priberanie kombinovat s cvicenim alebo aj s posilnovanim.tuky sa potom vraj v tele lepsie rozkladaju