Zapal mocoveho mechura

Príspevok v téme: Zapal mocoveho mechura
dragonka

ahojte chcela by som sa spytat ci uz mate niekto s takymito skusenostami...
chodim skoro kazdych 5min na zachod a pri moceni ma to hrozne pali.. a nieze by som vycikala vacsie mnozstvo vody ale len kvapocku.. pocas noci sa mi to zlepsilo s tabletkou nolicin ale bohuzial som v noci spatrila krv na wc papiery ked som sa utierala docela som sa vylakala a chcela som ist aj k lekarke ale jaksi cestu k nej nezvladnem tak sa aspon opytam ci uz sa niekto s takymito priznakmi stretol

dakujem vsetkym za odpoved :))

modracik

dragonka:dobre Ti tu radia, že urologický čaj, ale ja dodám, pokiaľ to už nie je často sa opakujúce.Ja som mala chronický stav pred 5 rokmi,trápila som sa 2 roky,napriek antibiotikám mi to nepomohlo.Až prírodné produkty, ale je treba ich užívať dlhodobejšie, lebo to nie je chémia, ktorá oslabí imunitný systém.Včelie prírodné antibiotikum,Berry nectar a svetelná terapia mi ohromne pomohli.Už chodím len na preventívky na gynekológiu.Viac info ak chceš, napíš na meil.

alzbee

Ja som to mala tiez...a sla som radsej na gyndu (nastastie byvam blizko)...a predpisala mi nato normalne antibiotika+urologicky caj. Ja ti odporucam ist na gyndu (zavolaj si taxik, az byvas daleko), lebo bola tu uz takato tema raz zalozena a pisali tam baby, ktore sa liecili len tak doma cajmi a teraz mavaju ten zapal uz chronicky:-(...som zastankynou, ze kym sa da, tak liecit sa cajmi a roznymi bylinkami, ale myslim si, ze niektore choroby treba aj pekne ATB preliecit.

vypsana_fixa

mala saom to dva krat...pijes vobec?mozes to mat aj z toho..hlavne vela vela tekutin..a teple nohy...donut sa aspon 4litre denne..a za 3dni si okay...

dragonka

Dakujem za radu
doma nemam urologicky ale dala som si zeleny caj ale aspon uz viem co mi pomoze hned ako mi bude lepsie tak si ho pojdem kupit teraz keby som sa tam vybrala tak asi mam mokry fliacik na nohaviciach :D

zlato

Dragonka,
začni piť urologicky čaj. Ak nemás doma, tak iný bylinkový . Treba prijímať tekutiny.... veľmi vela čaju. Ja som mala podobný zápal pred týždňom. Pila som všetky druhy čaju , na litre. Teraz som uz Ok.