Výtok biely...

Príspevok v téme: Výtok biely...
gabča11

Mám 11 a menštruáciu ešte nemám.Moja kamarátka ju už má od 10-ich rokov.Chcem sa spýtať dievčatá mali ste aj vy nejaký slabučký výtok predtým v nohavičkách kým sa vám prvýkrát hlásil menses?Nič ma nebolí,nepáli,nesvrbí no taký mesiac sa mi to ukáže v noh.Biely bez zápachu,ked je to už suché v nohavičkách tak vypadá ako vápno či zubná pasta.Mama sa ma stále vypytuje čo cítim ale nič okrem toho ked sa mi to spustí.Bliží sa ten čas už?Ináč som chudučká.

anonymka 132

Dakujem za odpoved vyskusam to. :-) A moze byt pravda ze jedno dievca malo take podobne bolesti a o tyzden na to dostala kramy??? Ak o tom nieco viete tak napiste uz vopred vam dakujem. :)

Shayleen

Ako ti máme mi helfnùť? Prehltni niečo proti bolesti môžeš si aj teplých obklad dať do postele uterák a vložky dňu a šup do postele. Čo ti máme mi helfnùť? Tu si musíš sama pomôcť a kde máš mamu?

anonymka 132

Holky helfnite mi mam krce brucha a prechadza to az do chrbta moze to byt zaciatok menstruacie a mam 12 rokov nemam ani vytok ani nic len krce vychadzajuce asi z vajecnika praveho (z mojho pohladu). Ak mozte helfnite mi. Velmi vas prisim o odpovedee.

anonymka 132

Dievky zdravim mam neprijemne bolesti vajecnika a nemam ani vytok ani menzes mozem dostat menstruaciu??? Prosim odpoved a mam 12

admin123456

ak máte v nohavičkách vítok to biele tak za chcvilu budete mať menzes o pol roka alebo o 1 rok pripravte sa

HELP 13

prosím vás čo mám robit neviem kolko to už trvá asi 3 či 2 msiace mám taký biely výtok kt je ako guma a ked na nohavičkách zaschne je to ako vápno tvrdé a biele .menzes som este nemala mám13 rokov . uz ma to stve a n´bojim sa co to je. PROSIM ODPOVED