ROZCHOD!! dovod? ODLUBENIE...

Príspevok v téme: ROZCHOD!! dovod? ODLUBENIE...
salala

ahojte stala sa mi taka vec, v nedelu sa so mnou po 4,5roku rozisiel priatel, vraj dovod je , ze ma uz nelubi... preto ma zaujima moze sa clovek odlubit za par dni? podla mn anie.. inu nema to viem..a vraj preto bol na mna v poslednom case aj zly, lebo si myslel, ze sa rozidem ja s nim... nerozumiem mu vobec a preto plakal ked mi to vravel? a preeco ked som sa ho pytala, ci sa mu ulavilo, ked sa so mnou rozisiel, tak povedal, ze nie? moja mama mi hovori, ze si mylsi, ze to bol iba neaky skrat z jeho strany, len neviem ci jej verit alebo nie... co si myslite o tom vy?

salala

no tak ako viete bola to sila po 4 rokoch a len tak z nicoho nic, necakala som to absolutne vobec... som z toho uplne prekvapena, ani som neplakala az potom na druhy den a aj vcera a trochu aj dnes.... akoze chcela by osm ho naspat, ale ja sa bojim, ze uz on udnebude chceit, kontaktovanie necham na nom, ja sa mu ozyvat nebudem, ved aj tak raz bude musiet zavolat, ked si bude hcet prist pre veci..... ale preco sa mu vobec neulavilo ked ma opustil, ked sa so mnou rozisiel? a ja sa bojim toho, ze mi bude dlho trvat, kym sa z toho dostanem a ze uz nikoho normalneho nestretnem...bol pre mna ideal..a je to teraz fuc.....

bosorecka:

poviem ti len jednu ve!! Nelutuj ak ked to tak veru teraz nevyzera!!! Ja som to prezila tiez po 3 rokoch. Bolo vela vela placu a beznadeje.. teraz sa tomu smejem! Mama noveho priatela ktoreho milujem a sme spolu rok a pol.. Neplac, netrap sa .. len mu das najavo aka si slabá..Ver,ze nebol ten pravy !!!! ked sa toto stalo ..Myslim na teba a nebud smutna...!!!!!usmej sa!!

alzbee

S mojou kamaratkou sa tiez rozisiel priatel po 4 rokoch presne z toho isteho dovodu-ze ju uz nelubi...proste ma ju rad-ved 4roky je dlha doba, ale niekedy si clovek zial uvedomi, ze ta laska vyprchala...odporucam ti nerobit nic, nesnazit sa ho ziskat spät...ked bude chciet, tak sa vrati sam...mozno si uvedomi, ze spravil hlupost a mozno si uvedomi, ze mu je lepsie byt single...viem, ze je to velmi tazke a preto drzim palce :)

salala

len on mi povedal, ze uz ma vobec nelubi, vraj sa mu stale pacim, pritahujem ho a aj sex bol uzasny...len nemoze to bytlen take obdobie? ajjasom chvilu pocitovala u nas odlubenie ale preslo ma to vzdy.... ja by som ho chcela spat len neviem ako... a podla mna sa mu malo ulavit ked sa so mnou rozisiel,ale jemu sa neulavilo....

bleskovka

no ono sa to stava, ze si uvedomis ze uz nic nove v tom vztahu nenachadzas, ches skusit nieco ine...lasku vymeni stereotyp...to uz asi nezmenis, ale mozno si este potom uvedomi, ze k tebe patri a bude sa chciet vratit...no plakal, lebo 4 roky si mu bola blizka, to sa neda len tak chladne opustit, urcite k tebe nieco citi, ale uz to vyprchalo trochu..