Najoblubenejsia modna znacka...

n,,

reiker znaku šiju väzni to viete? a myslím si že newyorker a HandM sa cekom dajú ako obchody pretože ja mám lne 17 a nemôžem si dovoliť nejak extra drahé veci značkové nejak.... natrafiť sa tam dá na pekné ....

zanza

pre usiko: ja neodsudzujem nikoho, kto sa oblieka v sekacoch, ale asi 4x v zivote som v nejakych bola. a ak mam povedat pravdu, nenasla som tam nic pekna. a dat 250sk za tricko, ktore niekto nosil a nevyzera nejak extra dobre( ak by som ho videla na niekom inom, tak si o nom nic epomyslim, nepoviem si ake dobre tricko alebo tak) sa mi zda vela. ale mozno nepoznam dobre sekace, ty kde nakupujes? najlepsie v bratislave alebo v brne (ak to tam poznas, co sa tyka nakupov).

moja naj znacka je adidas original alebo nike na kabelky, topanky a mikiny (ocenujem, ze ak maju zips vpredu, tak sa nezrazia a nekrutia ako niekto ine mikiny). aeropostale sa mi pacilo, ale co sa tyka kvality, nemam pocit, ze je nejaka extra dobra. ale myslim si, ze nejde o znacku ani tak velmi ako o to, ako to vie baba nosit. mam kamosku, ktora sa moze navliect do hocicoho a vyzera v tom super, ci je to lacne alebo drahe, kvalitne alebo menej kvalitnejsie

usiko

Adam, uplne s tebou suhlasim....zasadne nenakupujem oblecenie v "znackovych" obchodoch, ale len v sekacoch a popripade v "cinakoch", ale len ked je nieco bez potlace a vkusne...je fakt, ze v sekaci za par supov sa obleciem tak ze kamosky vyvaluju oci......a najlepsie nakupy su tie pre mna, ked maju v sekaci vsetky kusy za napr. 3 eura, alebo 2 alebo dokonca za 40 centov.....jedina vec co kupujem znackove a kvalitne kozene, su topanky, pretoze nohy nas nosia cely zivot a na te potrebujem pohodlie - Josef Seibel, popripade Rieker, ale ten nic moc.....

AdamKrt

No, keby som mal napisat znacku, tak najepsia znacka je Made in PRC /pepople republic of China/. Za par korun dobre handry:)

Jedna znama sa rozculovala v jednom obchode, ze ona by si na seba nejaku cinu nedavala, ze ona kupuje len kvalitne znackove oblecnie. A predavacka jej povedala, ze aj to co ma sebe je cina. Nechcela verit, pozrela znacku a bolo to cinske :)

Takze tak.

No a ako sa to predava ? Znacky nakupia nieco lacno v zahranicii a predaju to so 100 nasobnou prirazkou pod svojou. Cinania to vyrabaju v jednej fabrike aj tak vsetko.

prakticka

zvlastny svet. viac zalezi na znacke oblecenia ako na komunikacii a pravom priatelstve...
kym som studovala, nedovolila som si povedat nasim, ze chcem na seba nieco, co je dvojnasobne drahsie, len preto ze je to zvucna znacka. a to som si aj privyrabala popri studiu. dnes ak chcem, idem si do prahy kupit saty v mexxe, lacoste, alebo laure biagiotti...
vsetko je vsak pominutelne, aj tie najdrahsie kusky su in jednu, max. dve sezony. radsej usetrim na dobru dovolenku.

poliewoocka

Presne tak Adam:)) aj tak zalezi najviac na tom, ako sa v tom obleceni clovek citi,ako na nom vyzera, a ci je vhodne k danej prilezitosti..