Problem na zadku

Príspevok v téme: Problem na zadku
17rocnychala

mno mam taky problem..ked sa mi pod chrbtom rozpoluju dve ritie polky..divne nazvane..tak asi 2 cm..pod tym mam taku gulku alebo cosi take pod kozou.vzime to nic nerobilo.ale teraz jak uz je teplo.tak to mam stale vlhke..a kusok krvy ztoho ide.je tam taka dierka..je to take divne.co to moze byt?...davam ci tam vatovy vankusik aby to vsiakovalo do toho. pomozete mi prosim?

Karmen77

Ahojte! Pred pár mesiacmi sa mi na zadku objavili z ničoho nič akoby napuchnuté žily. Niektorí ľudia to mávajú po nohách, keď im napuchnú žily, no ja to mám na zadku. Vôbec nwm čo je to, je to dlhé cca 3 cm, napuchnuté a začervenané. Neviete čo to môže byť?! :(

lekár

moja rada je že by si mal navštíviť lekára a nie tu o tom vypisovať žiaden laik ti nepomôže tak ako lekár a keď je to niečo vážne tak 2-krát toľko by ti laické rady len uškodily

operacia

ahojte, tak ja som sa vrátila práve od chirurga s diagnozou sinus pilonidalis, na začiatku zadku v čiarke sa mi objavil vrd, z kt. mi po stlačení vyslo "pekné množstvo hnisu a bolesti som mala asi tak rok. chirurg mi povedal ze si tie mastičky mozem natierať aj na hlavu,(tie čo tu spomínate) to sa musí vyoperovat, kanaliky často vedu az ku kostrci a pod nu, tam sa robi ten hnis. Aj ked si to vytlacite o mesiac sa vam to vytvori zase, znižuje to imunitu a spôsobuje viacere problemy v tele! Tak sa teraz "teším" na operaciu :-((

LOLEC ZNALEC

ZEBY TO BOLI HEMOROIDY???? je to trombonizovany vyrastok a je na to dobry kupel vo vlaznej vode s vytazkami z DUBOVEJ KORY.....je to taky olej alebo nejaky roztok neviem presne...to sa naleje do vane abo lavora a trocha si v tom ,,naleve,, posedis :D ale vazne....a chod s tym k obvodnej lekarke-ta ta posle ku chirurgovi a ten by ti pravdepodobne mal predpisat mast FAKTU....poznam to...f pohode...za tyzden mastenia (toho hemoroidu :D ) to bude fajn...pri obnoveni o5 mastit (hemoroid zamozrejme)

lujzn

Zdravim Vas,
moj priatel bol pred rokom a pol na operacii vredu, ktory mal nad cierkou pod chrbticou. Do teraz bol v klude a posledny tyzden ma neskutocne bolesti, citi sa ako po operacii. Zapal nevidim, ani scervenanie, ani sa mu to nenalieva, ale ma bolesti. K lekarovi ist nechce, lebo ho odrazdaju dalsie neprijemne vysetrenia. Masticky mu nedavam, lebo to ma v klude. Varim mu len repikovy caj. A neviem ako dalej.

zuzana175

ja viem presne co myslis. ma to aj chalan a nic s tym nerobi,lebo ho to neboli.no stale do neho hukam,takze natierat,natierat...potom napis,ci zabralo