som tehotna??

Príspevok v téme: som tehotna??
katrin22

2 dni mi meska menzes...vzdy som ho mavala pravidelne, pred 10 dnami som bola u gynekologa a ten mi povedal, ze mam akurat pred menstruaciou..co mal vlastne pravdu...lenze ona stale nikde. aj mi povedal ze mam trochu zvacseny lavy vajecnik...no citim sa ako pred menstruaciou lenze ona stale nikde, robila som si tehotensky test..jeden kvalitnejsi tam mi vysla len druha uplne zanedbatelna ciarocka a dva take lacne tie boli negativne. chcem len pocut nejaky nazor od vas, myslite ze by som tehotna byt mohla? alebo to bude nieco ine?

hmmmmmmmm

test sa ma zopakovat po tyzdni, alebo chod k lekarovi.mala som znamu co jej vysla velmi tenka ciarka, a nakoniec mala mimomaternicove tehotenstvo, ale to nechem strasit.lekar mohol vydiet zmeny typicke pre predmenstruacny stav.a moze ti meskat napr zo stresu.

::

co sa tu vytacas ved to vobec nepatrilo tebe ale su tu take temy a riadne moc ze priatel ma prepalcoval a bojim sa ze som v tom a ako som len pisala ak vies ze mas menzes 5 dni a tak len jeden a jeden test bol pozitivny plus ten mesiac menzes nikde tak je samozrejme zajst za lekarom mala si hned jak si len 1 den menzes mala a diazepan mi netreba :-)

neva

alena 29 - máš pravdu, ak máš možnosť, tak skoč na gyndu nech Ti odoberú krv a bude to jasnejšie. Tehotenské testy sú dosť spolahlivé, avšak ak sa robia skoro, tak to môže vyzerať ako u Teba, že raz je pozitívny, raz negatívny. Ak je HCG hormonu v tele ešte málo a test je málo citlivý, alebo je moč málo koncentrovaný, môže vyjsť rozdielny výsledok.
Tie tvoje ostatné príznaky môžu byť naozaj znakom, že si tehotná, no tiež aj nemusia. Chce to ešte chvíľku času, kým si budeš istá. Držím palce.

alena 29

ja som nad tym tiez rozmyslala.ze kupim zase,ale zrejme zbehnem k doktorovi.to bude asi najlepsie.my by sme babo velmi moc chceli.ja mam take stavy ze to je az nenormalne.napr dnes v praci som sa bavila zo sefkou a zacali mi tiect slzy.uplne vodopady a znicoho nic.ja nevravim ze urcite som teh ale ja iba chcem vediet co mi je.toci sa mi rano hlava,atd.

neva

alena29, ak Ti vyšiel prvý test pozitívny, je tam dosť veľká pravdepodobnosť, že si tehotná, aj napriek tomu, že si 1 den menštruovala. Na tvojom mieste by som zopakovala test.

::

sak nic stava sa inac aj mna to uz hrozne vytaca ako si niektore myslia ze sa o nich chlap oprie a su hned tehotne :-)1 den menzes a zacim cakas uz si mala byt u lekara a tehotne mozes byt aj ked menzes mas