Chudnutie

milanko42

Začni najprv poriadne cvičiť a uprav si stravu. Potom napríklad vôbec ani nemusíš jesť tabletky. Napríklad na začiatok môžeš skúsiť začať cvičiť 21 dňovou výzvou tu: -odkaz odstránený-

Kamilka33

Nebláznite, lieky sú nebezpečné a so samotným chudnutím vám sotva pomôžu. Skôr ide o kšefty, ktorými na vás iní zarábajú. V tomto článku sú 3 rady, ako sa chrániť pred podvodníkmi. schudnut-ako.sk

lea22b

xi-xi-xi6: blahozelam.:) za aky cas sa ti to podarilo? a to vazne len upravou stravy a pohybom? ale co to presne znamena?? jedla si len malinko a vsetko zdrave a cvicila si aj viackrat denne?? ci to bolo menej prisne??
ja som tiez myslela, ze skusim nejake tabletky aby mi islo chudnuutie rychlejsie..ale proste mam respekt pred nimi.. lebo tie lieky vacsinou funguju ak obmedzite stravu a zvysite pohyb.aktivitu.. takze chudnut sa da aj bez nich:)

xi-xi-xi6

baby,žiadne lieky nepomáhajú.sú to oblbováky. upravte si stravu a zmente celkovo svoj sposob života. ja som schudla už vyše 34 kíl...a idem dalej :-)

stark

Kolok8, prepáč ale nemáš pravdu. Ja beriem aloe pravidelne...gel, juice...ale nedovolím si tvrdiť tu, že to stačí na chudnutie. Nadváha je otázkou metabolizmu príjem a výdaj energie... to si musí každý prispôsobiť sám. Aloe vera pomáha ..to ano..pri vyprázdňovaní, znižueje cholesterol a má dobrý vplyv na cukrovku...ale to sú len následky obezity u viac obéznych ľudí...-odkaz odstránený-- aloe je dobrá vec ale každý by k nemu mal pristupovať individuálne. baba,ktorá potrebuje schudnúť 5 kg...tej stačí úprava stravy a viac pohybu..a kto 20 kg a viac aloe vera nestačí

lalalalalala

cista pravda...pridavam sa,som toho isteho nazoru..aj ja som vysolila kopec penazi za lieky,kt.mi stali za prd....drzte sa

errt

Ale treba si uvedomiť , že základ je strava. Keď neupravíš stravu, môžeš športovať koľko chceš a výsledky budú o ničom.

monica gazpio

Zabicka, máš pravdu. Keď niekto napíše, že ak chcete schudnúť, mali by ste užívať toto, tamto, tak som normálne alergická na toho človeka. Aj ja som prišla na to, že tabletky sú somariny, ale prišla som na to až v 19 rokoch. Neviem, či je to skoro, akurát, alebo neskoro, ale proste som chcela schudnúť a myslela som, že tabletky mi pomôžu. Figu borovú mi pomohli. Len som za ne vysolila neskutočné peniaze. A ďalšia vec: Neverte tým, ktorí hovoria, že tabletky sú bez vedľajších účinkov. Majú vedľajšie účinky. Sú to lieky ako každé iné. Nežiaduce účinky sú napr. depresie, pichanie v hrudníku, nespavosť, bolesti žalúdka, pokazíte si pečeň, obličky a ktovie, čo ešte a ako bonus k tomu, keď ich brať prestanete, tak jojo-efekt je dokonalý a zaručený. A diéty sú takisto o ničom. Proste treba mať výdaj väčší ako príjem, alebo príjem menší ako výdaj. Šport je najlepší liek na obezitu a choroby spojené s ňou. Ak chcete schudnúť, radšej si kúpte permanentku do aquaparku, fitka, na aerobic, alebo na hocičo iné, alebo behajte, bicyklujte, korčuľujte, samozrejme, ak viete. Aj dlhé prechádzky sú výborné.

kolok8

zabicka: awoj tak teda ja tu nehovorim o tom ze sa treba napchavat s tabletkami bo vem ze je to jednak nezdrave pretoze je to chemicky spracovane ale hovorim tu o vyzivach ktoré sú prírodne spracované sú to výťažky....druha vec na to aby mohol schudnut je síce pravda ze treba viac pohybu ale je to ozkradlovanie aj toho ze jednak metabolizmus je spomaleny a zadrziava vodu cim sa v tele hromadi voda ktorá sa uklada spolu so zivinami tukmi atd atd a od toho clovek pribera nehovorim aby sa tu jedlo len a len pripravky je pravda ze viac pohybu pomoze ale zas ani hladovka nepomoze bo telo si privikne na mensie mnozstvo potravi a zacne skladovat