Moje cvicenie:)

Príspevok v téme: Moje cvicenie:)
majuska125

Takze cvicim preto,lebo am to strasne bavi a bez sportu by som bola nicim,ale samozrejme,ze chcem aj schudnut,lebo ako so prestala sportovat aktivne som riadne pribrala,a vobec niesom psokojna so svojou postavou.Zacala som behavat 4 krat do tyzdna po 30min,to je vlastne kazdy druhy den ten den ked nebeham by som chcela si dat 3krat po 10min svihadlo,a na spevnenie svalov kalanetika,v lete uvazujem ze zacnem chodit do posilovne aby sa mi vyplnil dako cas a aby som bola stale fit:)a v septembri by som chcela aktivne sporotvat o5,ale wobec newiem aky sport,ci by ma este zobrali ked mam 17 a tak

majuska125

wies co ja cem mat taku uplne super postavu bez chyby:)bez tukov chuda vysportovana kusok jak ma moja segra a ta je normalne co mama wari,ale ona sa riadi zasadami spavnej vyzivy tede nevprazame,dost zeleniny kupuje ovocie,ryby,celozrnne vyrobky,musli atd.Inac mam 160cm a55 kg,ked som mala 50som sa super citila ovela chudsie ale aj tak postawa nebola az taka dobra teraz chcem schudnut na 48

max.gluteus

sweet_lolitta: Neviem ako si sa doteraz stravovala a bez toho sa neda zostavit jedalnicok tak aby si chudla a aby si nespalila zo zaciatku vela svalov ci nezacala moc priberat na tukoch.
kulturistika.ronnie.cz
Ak chces kocky tak tu mas dost dobre rady co sa tyka cvikov na brucho plus musis dodrziavat zasady v jedle bez ktorej kocky neuvidis.

Mimi323

sweet lolita, dvihaj nohy :)
Lahni na chrbat a dvihaj obe vystreté nohy pokiaľ to ide. to isté sa dá robiť na rebrine resp. je na to stroj aj vo fitku.

sweet_lolitta

max.gluteus, co by si poradil mne, ja chudnut nepotrebujem, mam aj vela svalov ale chcem trosku vyrysovat. Najma na bruchu a aj ruky, tie potrebujem aj spevnit, no nedari sa mi. Na hornom bruchu sa mi tvoria uz tehlicky ale spodne zaostava.
Porad pls aj co sa stravy tyka :)dik

max.gluteus

majuska125: Som chlap, ktory si vari. :)
Financne narocne to je, pretoze malo v domacnostiach sa vari napriklad kuracie maso, nakupuje vela zelenin, kupuju sa komplexne sacharidy. Samozrejme nepoznam tvoju rodinu ani ako sa tam vari. Ale ak budu rodicia pri tebe stat a budu ti kupovat kvalitne suroviny na jedlo tak sa mozes radovat. Strava neni lacna zalezitost a ak casom budes chciet nejake proteiny, ktore sa hodia najme do rysovaciek tak sa zvecsia vydaje.

max.gluteus

Ak mas v plane co najskor sa zbavit tukov tak ti odporucam si prestudovat nieco o sacharidovich vlnach
kulturistika.ronnie.cz
-odkaz odstránený-
Samozrejme treba upravit stravu na tvoju vahu a vzhladom ze si zena treba znizit sacharidy a bielkoviny.
Ale sacharidove vlny su skor vhodnejsie pre ludi ktory uz maju daco odposilovane. A chudnut mozes aj bez toho staci obmedzit rychle cukre, zvysit bielkoviny, zaradit komplexne sacharidy do stravy a hlavne jest vela zeleniny.

majuska125

aha a v com je to finance narocne?jasne ze viem varit?a ty si z akeho mesta?nemas e-mail alebo icq ze by si mi o tom viac powedala

max.gluteus

majuska125: Skoc tam a uvidis, ze je to uplne v pohode, skor si ludia budu vsimat ci spravne posilujes a ak najdes cloveka, ktory sa fitness ci kulturistike venuje a je ochotny ti pomoct tak len plus pre teba. V tvojom veku je asi fitness penazne narocne (najme na kvalitnu stravu v case diet), ak nezarabas a nemas sponzorov alebo rodicou, ktory ta v tom podporia. Okrem toho mna osobne donutila kulturistika si varit takze ak uz vies varit je to dalsie plus ak nie tak je cas sa to naucit.

majuska125

no wed presne to som chcela ale skor taku fitnesku,len newiem ako nasla som jeden klub u nas lenze sa tam hanbim vobec ist s mojim telom,totalne strasne huspenina a snazim sa schudnut akurat