antikoncepcia a ceny v anglicku

jankaaaaaaaa

v anglicku je kazda hak zadarmo. tam sa plati len za recept asi 7libier. ale nato, aby ti dali recept na hak, potrebujes byt normalne poistena v anglicku

niki133

chcem sa opytat na hak na slovensku je yadine ale v anglicku je to yasmin ze ci je aj tato yasmin zadarmo....dakujem

livia007

hoci viem ako to v londyne ci uk bezi v zdravotnictve lebo som tam zila 4roky musim povedat ze mi max pomohli.
mala som ist na zmrazenie krcka maternice ale som sa medzicasom prestahovala do uk a ked som si vzala 3tyz. dovolenky aby mi to mohli spravit na svk tak sa nic nestalo lebo pan primar cakal na uplatok a mne to dslo neskoro-proste hovado.
tak som musela to riesit v uk, a ked na nich clovek nalieha a otravuje ich tak sa to da.
behom 3tyz. otravovania ma poslali na odborne vysetrenia a zaroven mi zistili aj dalsie problemi ako endiometrie tak som mala(do mesiaca) 2operacie v 1dnom a potom som dostala ako pokracovanie liecby antikoncepciu a beriem ju do teraz.
od vtedy sa citim ako vymenena

hmmmmmmmmmm

antikoncepcia je v UK zadarmo, prepise ti ju obvodny alebo zdravotna sestra tzv prescriber.su asi 2-3 ktore nie su zadarmo, lebo maju aj ine pouzitie, v dermatologii, vtedy ak je to antikoncepcia tak ten kto to predpsieuju musi na recept vyznacit specialny znak.

bon

wikush, potom zalezi od doktorky, mne ta baba fakt vravela, ze ona sama si vybrala na zaklade toho co brala jej kamoska, ze lekarke to bolo sum a fuk.....

wikush

vysvetlujete si to velmi jednoducho.. u lekarky musis byt registrovana, nerozdavaju to ako cukriky.. ale zodpovies par otazok ohladom zdravia, popripade sa ta spyta, ci ju chces ako ochranu, alebo na nieco ine a podla toho ti vyberie hak, ktora by ti mohla sadnut [nie podla toho co berie tvoja kamoska].. nerobia sa krvne testy, mne ta moja len meria tlak za kazdym ked pridem po recept a pyta sa na zmeny.. je to ale nevyhoda, lebo tabletky co som brala na slovensku tu nemali, takze mi predpisala ine - musela som vystriedat asi pat druhov, az kym som nasla pre mna vhodne, co mi sadli.. predpisuju sa na tri mesiace, alebo po case na sest mesiacov

bon

musis ist k lekarovi, ale ten to predpise fakt len tak, bez vysetreni, ja ked som tam bola na navsteve u priatelovej sestry, tak sa ma pytali ci nechcem HAK, ze mi daju predpisat, len si mam povedat znacku......jeho sestra si tam takto bola dat predpisat, ze tak chce tu co ma jej kamoska, tak dostala recept a hotovo, ziadne vsetrenia ani nic

Chenelocka

neviem ci tam maju aj nase typy hak,ale ja si myslim,ze je potrebne ist k lekarovi a on ti da recept,ale za nu neplatis,nemyslim si zeby ti len tak dali v lekarni hak bez testov...neviem ja si to len myslim