prvá antikoncepcia

severanka

zase si to nepochopil...
osobné názory v témach kde sa to vyslovene nehodí... stačí povedať, ak máš problémy s porozumením textu...

a tvoja osobná skúsenosť s HAK musí byť fakt zaujímavá... akej veľkosti používaš podprsenku... ? ? ?

argumenty ? ? ? nedošli, ale ty reaguješ len na urážky a tvrdšie slovo, lebo s ahneď cítiš dotknutý... inak sa s tebou nedá baviť, akonáhle ti napíšem normálny dôvod a fakt tak to odignoruješ...

niekto

hm nemam pocit ze by som nemal co pisat prave naopak na rozdiel od teba argumenty ti dosli uz davno este ze mas urazky na viac sa podla vsetkeho nezmozes tvoj problem

ze nepises svoje osobne nazori do tem ...
neviem co tu potom robis ...:P
okrem toho som napisal aj k teme svoju vlastnu skusenost samozrejme ze si to neokomentovala to som si iba ja domyslel ...

severanka

vyleteli sme, pretože SA NIKTO NA TO NEPÝTAL ! ! ! Ja tiež nepíšem svoje osobné názory od veci do tém, kde to nikoho nezaujíma.
Btw, ale jasné, samozrejme, na mne sa tu každý baví, chudák, už nevieš čo máš napísať...

niekto

nevsugeroval cokolvek napisem hovoris ze su blbosti cize ked napisem ze nech to zvazi ci to stoji za to ste namna vyleteli neviem co je na tom zle

btw ja si skor myslim ze sa tu kazdy nielen na mne ale aj na teba bavi a mysli si svoje...

severanka

NIKDY som ťa nepresviečala o tom, že HAK je zdravá ! ! ! ty si si proste vsugeroval, že tuto ťa každý o tom presvieča, tak sa hráš na martýra...
bež na pokec a daj pokoj ! ! !

niekto

jaj ano za 100 bodov ste uzasne ste mi to ukazali wow uplne ste ma znicili viete co je mi to jedno neprispievam sem preto aby som sa obhajoval ...

niekto

samozrejme ...

severanka tak neviem preco ma presvedcujes o opaku ...
som len napisal nech to zvazi nic viac ked ti to tak velmi vadi mas smolu ako som ti uz viac krat pisal

dancaBB

dobre tak 0,1 nic nie je na 100%...no ale vidis, zas za to moze zena, myslim pri tom 5..ta tabletka za to nemoze...ona sama do ust neskoci