Avon

liliiii

same dobre skusenosti :) avon znacke som verna 7 rokov - plet mam ako babatko a proste avon mi prospieva po kazdej stranke... super kozmetika!

Ema132

suhlasim s petou333:) napr sampony z avonu nepouzivam ani ja, alebo len niekedy no nie tie najlacnejsie ovocne co su tam, tie nemam rada, ale tie advance...no napr mam masku olivovu na vlasy - planet spa a ta je skvela:)

petka333

ale ak mam byt objektivna tak sa oplati investovat najmä do dobreho a kvalitneho MAKE-UPu, do kvalitnych SAMPONov a vlasovych kúr, kremu na tvar a do luxusneho teloveho mlieka ktore dokaze nahradit aj parfum a to pochybujem ze sa najde v avone alebo v oriflame.
A usetrit mozete na maskarach, tienoch, geloch a lakoch na vlasy, čistiacich pripravkoch na tvar,...

petka333

ja tiez radsej upradnostnujem avon hlavne čo sa tyka špiral, masiek na tvar alebo tych ovocnych samponov.... ale medzi tienmi rozdiel nerobim a v oriflame su lacnejsie (napr. tie trblietave praškove tiene s aplikatorom)

severanka

Ema132: napríklad Nivea zahŕňa tiež všetky tieto produkty ktoré si spomenula... aj dekoratívku, len u nás sa ešte nepredáva :D
a dokonca si myslím, že niektoré prodktové rady má Nivea prepracovanejšie ako Avon a Oriflame... :)

Ema132

lebo napr dove a nive ja uplne nieco ine..:) avon a oriflame su znacky ktorych vyrobky sa daju kupit len cez katalog a zahrnaju cely rad vyrobkov - od dekorativnej kozmetiky, kremiky, sampony... az po bizuteriu :)

:katarína:

severanka, to asi preto, ze su avonlady a oriflamlady, nie su dovelady a podobne. aj avon, aj oriflam je kozmetika, ktoru ponuka mnoho zien, pracuju s nou, tak automaticky sa porovnavaju prave tieto dve znacky.