Sen s WC a pomočenie

Príspevok v téme: Sen s WC a pomočenie
Martina B.

Dnes sa mi druhýkrát v priebehu polroka stalo, že som sa v noci úplne pomočila. Predchádzal tomu sen v ktorom sa mi zdalo, že mi strašne treba, že som došla na WC a proste som sa vycikala. Mám 27 rokov a mám dojem, že v tomto veku, by sa to nemalo stať ani pri takomto sne a už vôbec nie tak, že dôjde k úplnému vyprázdneniu mechúra. Hanbím sa s tým ísť k lekárovi a asi by to bolo ešte priskoro, no bojím sa čo z toho bude a nechcem niečo zanedbať. Inak som úplne zdravá. Máte s tým niekto nejaké skúsenosti? Dík za radu.

Michal_PU

Zaujímavé je, že píšu len ženy :)
Mne sa to našťastie stalo len raz asi 2 roky dozadu, prečo - neviem...
Skôr sa mi len veľmi zriedkavo sníva o sexe a tak sa nepocikám, ale skôr mám na posteli niečo iné :) Tiež nie moc príjemný pocit... Našťastie pravidelné vyprázdňovanie pomáha a už je dlho pokoj :D

MISCHELA 277

hroznéé..mam 27 r dnes ráno 1 krat v zivote som sa pomocila do postele nastastie som spala s dcérou a tá este spala stalo sa to okolo pol 3 nad ranom..je pravda ze som pila vela vody pred spanim ale pred tym som bola este raz na wc tak nechapem bola som v soku hned ako som sa spämetala zakrila som to s dekou a dceru som zobrala do skolky a potom som to vycistila a nasla som vase clanke ktore ma potesili ze nie som jedina ktorej sa to stalo..hrozne dúfam ze sa to uz nestane :((

PifQo

Takže nie som sama....mne sa to tiž stalo prví krát...ale keby sa to stalo doma tak som v pohode...ale mne sa to stalo u priatela...:Dstalo sa to tuto noc...vipili som dve piva.... isla som sa vicikat 4 krát....pred spanim...zacakl zvonit budik..o siestej vipla som ho a spala dalej za 15 minut som sa zobudila mokra...snivalo sa mi ze som na wc a ze cikam ....ale bol to len a len sen...chytili som sa za zadok a len mokre...priatel sa zlakol ze co je a ja ze "asi som sa pocikala..."jednu nohu som pocurala aj jemu..:Da teraz cisti postel o sto sest...a newiem vobec najst s cim sa da odstranit moč s postele....a bolo by v pohode keby ma matrac ale on ma otvaraciu valendu...vsetko vyskusal...vodkou nastriekat nepomohlo...savo, spreje vselico aj odmontoval valendu a dal juu pri raiator ale aj tak to zapacha...newie nahodou niuekto ako by sa to dalo odtranit ten zapach??prosimmm POMOOOOCCC....

vypsana_fixa

podla mna je to normalne..je to sen..zivy sen..mojej mamine sa snivalo ze musi darovat krv zo skrabanca a rano ala skrabanec na ruke..

lullu-holka

ahojte, aj mne sa to stalo tiez dve noci po sebe mam 18 a strasne som sa rano hambila tiez to bol sen ze idem na WC pekne sa tam vycikam aka ulava a potom sa zobudim ze som sa pocurala, raz uplne somna vsetko vyslo do postele a teraz druhy krat po sebe uz len kusok. Mam spolocnu izbu s bratom ale nastasie som to nejako utajila a neprisli mi na to. Potom ked nik nebol doma som do davala do poriadku. Snad sa mi to uz nestane. Co mam s tym spravit ?

Marcelalala

Ja som síce spala sama, ale v hoteli a to je možno horšie ako to nedokázať utajiť pred kolegyňou, alebo kámoškou i keď uznávam, chyžná to o vás nerozkeca vášmu okoliu. Porovnať to ale neviem, lebo stalo sa mi to zatial len raz a dúfam, že tak to aj ostane. No priznať sa chyžnej a poprosiť ju, aby vám tu postel dala do poriadku, to chce riadnu dávku guráže.U mňa to bola hraničná dávka, skoro som pri tom omdlela.

madamkiri

ja by som chcela vediet ci sa vam to stalo ked ste spali s niekym v izbe, lebo to rano je velky trapas ako to zakryt

Marcelalala

Mne sa to stalo nedávno a na moju smolu v hoteli. Vo sne sa mi krásne premietlo ako utekám na WC, sadám si a cikám. Bola to úžasná úľava, no ráno som myslela, že sa mi niečo stane, lebo ja som v priebehu čúrania neprecitla a plný mechúr skončil v posteli. Bolo to najhoršie ráno v mojom živote. Dúfam, že podobný sen s rovnakým koncom už nikdy nezažijem. Bol to hrozný trapas. Zvyknú sa opakovať tieto sny?

cik cik

to sa prihodi vtedy,ked clovek strasne tuho spi.Tiez sa mi to raz stalo,ale precitla som a dokoncila som to na WC,presne ako eliska

eliška

Mám 44 rokov a po prvýkrát sa mi dve noci po sebe stalo, že som sa pomočila v noci. Podvečer som jedla melón, oba celé dva večery popíjala minerálku, lebo bolo veľmi horúco. V noci sa mi snívalo, že mi treba ísť strašne na WC, potom že už na ňom sedím a čúram, no nevedela som sa na ten sen prebrať. Vtedy som zacítila teplo medzi nohami,okamžite som precitla, vyštartovala z postele a šla som močenie dokončiť na WC. No mala som toho v mechúri požehnane, čúrala som a čúrala. Na plachte však už bol mokrý fľak, nohovičky celé mokré, hneď som to pratala, ešte šťastie, že všetci spali, bolo to vždy nad ránom, no pre mňa to bol , aj je neuveriteľný šok, z ktorého sa neviem spamätať. Normálne snáď budem mať túto noc strach zaspať. Preto by som si veľmi rada vymenila zopár slov s ľudmi, hlavne ženami, ktorým sa tiež tento nepríjemný problém stal.