Rozchod co s darcekami

Príspevok v téme: Rozchod co s darcekami
neomi

mam otazku co by ste vy spravili ak by ste po celi cas chodenia s partnerom mysleli ze je do vas zalubeny a on vas po celi cas klamal a vodil za nos vy mu z lasky kupite darceky a on sa ani neunuva vas nicim prekvapit a potesit,no ved aj naco ak to nemysli ´vazne a ma vas iba ako zabavku ...potom vam napise sms ze je koniec.Co zdarcekmi ktore s te mu kupili chceli by ste ich na spat alebo nie,viem ze darovane sa nevracia ale co ak by vas niekto takym sposobom osral?

neomi

tak bolo mi to divne ze ja mu kupujem stale ci na narodky alebo len tak pre radost,no mne on nekupil nic a tak som iba zahnala myslienky ze mozno raz ma niecim naozaj prekvapi ale nikdy nic a niesom taky typ ze musim mat drahe dary kazdy den,a tak,.neviem asi som bola taka naivna a zaslepena laskou,ale tak som dopadla ze nemam dnes nic,,a darceky som chcela naspat preto aby sa uvedomil ako vela som mu dala aon mne nic....

neomi

no neni dolezite co a ake drahe ale ze ja som mu ich kupila preto ze som ho lubila a boli z lasky ale bola som zaslepena a troska ma to aj mrzelo a ´bolo luto ze ak nie mne tak aspon malej mohol nejaku drobnost kupit ale nikdy nic ,tak mi to fakt pride teraz take ze on ma iba vyuzil a nejde o to ze som zatrpknuta preto ze ma nechal ale to ako ma nechal a to ostatne... neviem tak to citim a mozno si poviete ze som trapna ak si pitam naspat darceky ale co je potom on za cloveka?

dobra vila

Neomi, vidim, ze ta to tlaci na dusi a rady su tu asi zbytocne. Ja tvrdim - nepytaj to spat. Ale ked ti bude lepsie, tak rob ako myslis. Ale ak si mu naozaj kupovala darceky (teda, nejeden a on tebe fakt nic), tak preco si to tak nechala? Ked si videla, ze on ta ma takpovedia v pazi, tak si sa na to darcekovanie mala vykaslat :(. Ja tiez rada obdaruvam a necakam spat, ale ked ja niekomu kupit trebars 5 peknych veci a on mne nic, tak to nieco znaci. No je mi ta luto, fakt.

nikolka1983

neomi ...
urcite si ich nepytaj spat, je to trochu trapne a tebe by to iba pripominalo jedneho bezvyznamneho hlupaka ...
zahod to za hlavu, i ked viem, ze je to tazke ... ale nenechaj si ovplyvnit buducnost - myslienkami a zazitkami z minulosti. nech je, kde je a ty sa venuj malemu drobcovi ... sustred na neho svoju neopatovanu lasku a neboj, odide to...

neomi

no a ak vy ste mu kupovali a on vam nic tak by vam to nebolo luto a teraz dvojnasobne ,no a dokonca ja mam aj male dieta a nikdy nekupil ani jemu,prislo mi to teraz ako by ma iba fakt zo vsetkeho vyuzival,...a navyse sa rozisiel so mnou pre taku kravinu cez sms,..ze jemu je teraz bezomna lepsie a vtedy mu bolo zle ..no tak co mal ma iba na zabavku vyuzit a potom odkopol a este aj darceky mu necham takemu sviniarovi,.a to uz nieje ze nenavist a zlost ale iba taka odlata za to ponizenie mozno ak by ste to zazili tak pochopite no neviem,aj ja som to takto urobila prvy x a rozchodov som zazila nie jeden ale take nieco sa mi stalo prvy a dufam posledny x co som sa tak sprosto nechala vyuzit ,no a darceky ved si ich neulozim na policku dam ich do skatule a hotovo,...

dobra vila

Ja by som ich tiez nechcela spat. Nech si ich strci za klobuk. Nech mu to len picha oci, az ich tam bude vidiet (sice...pokojne sa moze stat, ze tym prekvapi nejaku inu). Neries to, aj ked si viem predstavit tvoju zlost. Urob si o nom nazor, nebude urcite ani prva, ani posledna, aj ostatne na to pridu, alebo uz aj prisli.

P.S: tie darceky by som si vypytala spat mozno keby islo o dost hodnotne veci. Ale porche-áka si mu snad nekupila :D (zartujem).
A inac...mozno, keby si si tie veci vypytala, ani by ti ich nedal a to by bolo dalsie sklamanie a dalsie hadky atd.
Jemu sa to raz vrati, tutovka.

zjuzjika

a pravdupovediac by sa mi zdalo ubohe, aby mi to vratil a aby som si to od neho pytala..samozrejme ze peniaze vratit musel, ked som mu pozicala, to je ale nieco uplne ine

zjuzjika

noemi ale chpaes co s nimi bdues robit? co ich das pootm svojmu druhemu frajerovi? a som napr mojmu kupila retiazku, oblecenie, naramok, kozmetiku, na notebook veci, vselijake kraviny a mam to hccet na spat? no nie..nehccem...