Gynekologické problémy a pätnásť rokov

Príspevok v téme: Gynekologické problémy a pätnásť rokov
pomooooooc!

Asi mesiac do zadu ma začali bolieť veľmi prsia a bolieť tam dole. A to som mala akurát pred menštruáciou. Potom mi meškala 14 dní a ked prišla, tam tá bolesť sa len stupňovala a nejako čudne som krvácala,a teraz ked mám po, ma veľmi bolia prsia a tam dole. Z coho to može byt? Tehotna urcite nie com

- mira

Samozrejme, že je. Prečistíš sa
1. stravou
2.prečisťujúcimi kúpeľmi a výplachmi.

STRAVA :
Nánosy v reprodukčných orgánoch sa tvoria predovšetkým z nasýtených tukov /mäso, stužené rastlinné tuky, vajcia, syry, mlieko a mliečne výrobky/. Tieto tuky tuhnú chladom a presoľovaním. Prejdi na prevažne rastlinnú stravu a ryby. Vylúč i rafinovaný cukor.
KÚPEĽ : Robí sa z vňatí reďkvovitých zelenín ktoré sa usušia. Urobíš vývar, pridáš morskú soľ a urobíš si sedací horúci kúpeľ asi 20-30 min. Po kúpeli je dobré urobiť výplach pošvy teplou mierne slanou vodou na odstránenie uvoľnených nánosov.
Tento postup je účinný a ochráni ťa pred operáciou a nepriaznivými dôsledkami chémie.

Bukvicka

ZDravím...chcem sa spýtať..dnes som bola u gynekologa s tým problémom,mám hnedý výtok z pošvy...Urobil mi prehliadku..odporúčal mi ísť na čistenie maternice..O 3 dni doberiem antikoncepciu a príde menzes..povdal,že možno sa to upraví potom..keď nie,ma objedná na čistenie...chcem sa spýtať na to,či nieje nejaká iná alternatíva ako čistenie maternice...:-(

lovelylily

prosim ta ! prestan sa hanbit a daj si to vysetrit ! len pre info, ja chodim gynde od 13rokov, lebo som mala zapal vajecnikov... prvykrat som sa hanbila jak pes, ale prezila som a vsetko sa vyliecilo...a odvtedy tam chodim uplne v pohode, normalka (budem mat 20 rokov) ...tak sa premoz , lebo raz tam budes musiet tak ci tak ist....

dancaBB

ale chod radsej lebo mozes mat nejaky zapal ak by sa ti to zhorsilo tak mozes mat vazne gynekologicke problemy..nepodcenuj to

dancaBB

coho sa hambis?vies kolko ona/on vysetruje denne zien?hambit sa vobec nemusis...on riesi aj ovela vaznejsie problemy..ja osobne odporucam muza gynekologa..su jemnejsi..a vobec sa nemusis hambit aj ked je to chlap

karlinka

Musis hlavne zajst ku gynekologicke. Ak si tam este nebola, spytaj sa mamy kam chodi. Nemas sa za co hanbit, je to uplne normalne, ze si mozno ochorela. Takto ti nikto nic odborne neporadi, jedine lekar po vysetreni ti moze pomoct. Ak sa budes snazit si to vyliecit sama, iba si sposobis dalsie problemy. S takymito problemami nie je sranda, nepodcenuj to. Za cestu k lekarovi nic nedas.

kaktuska

Bolave prsia su normalne to mavam aj ja. Ak ta boleno v podbrusku je to normalne, mnohe dievcata mavaju bolestivejsiu menstruaciu. Ak ta bolelo v posve a stale boli nie je to ok a mala by si zbehnut ku gynekologicke ci nemas zapal alebo iny problem.