prosim o radu baby

Príspevok v téme: prosim o radu baby
karin76767

asi 3 roky som chodila a mala dva vztahy pocas ktorych som ani raz nemala orgazmus ani som si to nikdy sama nerobila, lebo som v podstate ani na to nevedela ako...az teraz , mam chalana sme spolu asi 3 mesiace a kvoli nemu som sa prinutila zacat s tym, lebo aj u nho to zacinalo byt rovnake ako u predchadzajucich dvoch..nudny sex proste, stale som mala ten pocit menejcennosti ze to nedokazem dosiahnut nervozita..a on sa snazil ale bolo mi jasne ze ak sama budem vediet ako na to,budem mu vediet potom vysvetlit ze ako mi to robi dobre kde a jak atd...teraz mavam orgazmy ako na pockanie:-)a prave to je ten problem, sama si ich viem privodit kedy kolvek(zcoho som fakt stastna)ale pri nom to neni samozrejmost, ale snazi sa -to je hlavne..viem ze casom sa to nauci .len mi to pride cudne ze sama, za hodinu a pol naprikald mam aj 5x orgazmus ked si to robim..je to normalne??viem ze je to orgzamus ale proste sa neviem uspokojit a nexapem,ze prave ja po tolkom case by som mohla ich mat kolko sa ja sama rozhodnem- co ked to neni poriadny orgazmus...?!?ako to citite vy ked si to robite??zakazdym ked ho mam tak mi to nestaci a robim to znova a znova..po prvom kt.mam po dakych 20min ich mam dalsie tak po 10min v pohode..

karin76767

ja sa tesim zatial ze mi to vie urobit rukou, ajked nie vzdy...a pri sexe mi je jasne ze to musi byt o niecom uplne inom,lebo vtedy su to trochu ine pocity ako ked sa drazdi klitoris..len proste uz som vela razy mala sex, aj dlhy a nikdy som nejak nepocitovala ze by penisom nejako ten pocit ked je vo mne-ze by nejak sa stupnovalo alebo ako to nazvat..je mi to zakazdym prijemne,a neviem ake to je mat pri sexe orgazmus..na co sa mam sustredit?dost casto ked je vo mne citim nejaky prijemny tlak ale to len ked ho NEDAVA stale von a dnu, skor tak tesne ked sme pri sebe ale tak nikdy ten sex neni dlhy neviem kolko asi tak by bolo treba mat styk aby som to mohla zazit..?

law girl

taaak poviem ti, ze taky a TAKY orgazmus jednoznacne nie je rovnaky...ak si to robim sama, ano, je to na pockanie, ale nevyrovna sa ani z 1% tomu pri milovani...z rozpravania mojich kamosiek viem len tolko, ze maju podobny problem, ako ty a akosi si s tym nevedia rady dlhodobo, par rokov...takze neviem ti poradit v tejto veci, lebo nemyslim, si, ze je nejaky suvis medzi tym, ak si to vies urobit sama, no pri sexe nic...to je diametralne o niecom inom a ver, ze prsty nemozes porovnat s hrubkou penisu, ani s jeho vlastnostami...pri masturbacii je to skor o tom, ze sa drazdi najme klitoris...aspon u mna...No neviem, ja som si tiez dlho myslela, ked som este pohlavne nezila, ze to musi byt ten isty orgazmus, no aspon u mna tomu tak nie je...ten pri sexe je neporovnatelne intenzivnejsi a lepsi a uplne iny...prajem ti, aby vam to slo a aby sa to casom zlepsilo...hlavne, na co nemozes mysliet je to, ze ho nemas...lebo u zeny je dost spojeny so psychikou...takkze sa nabuduce uvolni, urobte si nejaku super atmosku, sampanske s jahodami, alebo dobre jedlo, sviecky...dlhe maznanie a potom sa len uvolni a na nic nemysli...a hlavne, co u mna pomaha, je to, aby ta milacik vedel poriadne vydrazdit..neviem, ako to je u vas, ale zaklad je, aby sa nespravil po par supoch, ale striedajte polohy a uzivajte si ich...iste ta to vydrazti...zakladom je vcas prestat a ist na inu polohu...a nakoniec to vsetko dokoncit vo vasej najoblubenejsej...verim, ze sa ti to podari...potom daj vediet, co a ako:))