Ako sa ROZHODNUT?

Príspevok v téme: Ako sa ROZHODNUT?
Lenuska111

Sice sa to stalo uz davnejsie. Ale ja si nesiem nasledky dodnes. Takze moj rodinny znamy mi laserom totalne dorobil jednu cast tvare. Najhorsie na tom je, ze nemozem ist uz tretie leto na slnko. Nikdy som nepodala staznost, lebo je nasa vzdal. rodina. Lenze jemu je to vsetko niekedy "smiesne". To ze mam jazvy prekusnem( co ine mi zostava), to ze ma to stale stvrbi tiez, ale to ze nemozem chodit na slnko prezit neviem. A mam pocit, ze jemu je to uplne jedno. A plne rozmyslam, ze to len tak nechat nemozem. Aby som ja trpela a on si uzival a bolo mu to znacne na haku.
Otazka!!! Isli by ste do toho aj keby to bola vzdal. rodina?

Lenuska111

vies co je to CO2 laser? taky luc, co prenika do koze...
ja som mala nieco vyvysene na tvari a vlastne dnes viem,ze to boli vyrazky alergia a on mi to palil do toho, cize do akt.mazovych zliaz, a nepytajte sa ma ako je to mozne, lebo ja sama neviem...dal mi nato nejaky chladivy gel a nic som necitila, len take pichanie a potom sa to takto zhojilo

Lenuska111

No v prvom rade napisem, ze vztahy boli celkom fajn. Aj sme sa sem tam stretavali. Moja mamina dost pomohla jeho synovi. No a ja viem, ze to asi nemymslel zle a nejako sa mu to vymklo spod kontroly. Lenze ide o to, ze jeho nezaujima co dalej. A mne najviac vadi to slniecko, ved ja som dieta slnka, tri roky sa mazem SPF50 a chodim so siltom, na prave poludnie nehrozi ist von a nejako sa opalovat. Milujem more, ale vazne neviem, co by som tam robila. Jednoducho ostalo to stat na mrtvom bode a nevedia mi pomoct ani ini derm.A kedze ide leto, chyta ma opat hnev atd...Je ti este jeden problem, zevraj pred takym osetrenim sa maju podpisovat nejake papiere, lenze ja som nic nedostala, tym padom nepodpisala. Bolo to o hlupej dovere( nakolko vtedy som mala kopec inich starosti a tazke zapoctove obdobie).Priznam sa, ze som vobec netusila ani o aky laser sa jedna. Len mi bolo povedane, ze to co chcem risiet nie je problem. A to bol vlastne nejaky druh alergie, co ma vetdy svrbel.

darika

Lenuska
zalezi ake mate vztahy s tou vzdialenou rodinou.Su pripady,kde velmi blizke a su aj ze sa vobec nepoznaju.Podla toho co ale pises,tak ten clovek je totalny hlupak,ktory si doteraz neuvedomil a nepriznal,co ti sposobil.Je to tazko napisat co by clovek urobil.Ine je si mysliet a ine je,ked sa to naozaj stane,reakcia bude mozno opacna.Ak by ale rodina bola vzdialena tak,ze by sme nemali ziadne blizke styky,ja by som do toho isla.Len aby si uvedomil,ze znicit niekomu tvar uz nie je na smiech.