Menzes nikde.....

Príspevok v téme: Menzes nikde.....
neistááá

Mne sa stala taka vec. Meška mi menzes 3 dni to by az tak nevadilo.. spavame s priatelom nechranene davame pozor dietatu sa ale nebranime. Mna by to dokonca aj potesilo.. Milovali sme sa po dvoch dni meskania nasli sme cervenu plachtu myslala som si ze uz prisiel menzes ale to nebolo ono pravdepodobne nejaka cievka..bol to nezne milovanie.. ziadna agresivita. Dnes uz nic ani menzes ani krvicka.. Tehu test som si robila vysiel negativny tak uz len cakam!nic ma neboli.. Preco mi meska ked mavam menzes presne.?? a tehu test vysiel negativny??? idem asi doktorke len som chcela vediet ci ma niekto zazil nieco podobne???? dakujem

dadka666

ved jasne, ak si clovek nie je isty, vzdy je najlepsie ist k lekarovi, lebo takto netusim co by to mohlo byt vazne..

neistááá

práveze ziadny stres neprezivam.. test som si robila vcera.. ale pocas dna nie rano nevyslo nic len jedna ciarka druha ani slaba ani ziadna.. aj ked som ju tam riadne hladala.. nic... nechapem tomu... neboli ma nic ani vajecniky nic ako obvikle mam nafuknute brusko teraz nic.. ved pockam a ked nie tak pojdem k doktorke.