Hemoroidy a liecba

Príspevok v téme: Hemoroidy a liecba
laura2255

O hemoroidoch mam nastudovane uz fakt vsetko,no nieje mi rady ani pomoci!Koncom roka 2008 mi po kolonoskopickom vys.diagnostikovali vnutorne hemoroidy.Velmi som sa divila,nie som ten typicky kandidat na toto ochorenie.Po pouceni a prisnom dodrziavani pokynov som aj tak o pol roka musela podstupit Baronovu ligaturu.Hotove peklo,po 2tyzdnoch od zakroku sa mi vo vnutri konecnika tvori nieco ako mazlavy vytok,strasne zapachajuci,a aj uvolnovanie plynov je az take hnilobne.Aby toho nebolo malo,na vonkajsej casti konecnika sa mi vytvorili 2 trhlinky,napriek tomu,ze nemam zapchu,ja uz to nechapem...Lekar mi povedal,ze konecnik mam krasny,a trhlinky sa vyliecia cipkami a mastami za 10 dni.Figu borovu,stale ich mam rovnake.Moje pocity a stavy su opacne,ako nazor lekara,konecnik mi zvonka opucha,trhlinky svrbia,vnutorna cast konecnika,ako keby sa tahala vonku,je fialova,zdurena.Moj laicky dojem je,ze mi ,,uzly.. prolabovali vonku.Mam teda vonkajsie ci vnutorne hemoroidy...?Mali ste niekto z Vas podobne problemy,viete mi poradit ako ste sa z toho dostali?(okrem Detralexu,vlakniny,pohanky,pitneho rezimu,dubovej kory,probiotik,repika,hygieny,vsetkych kremov,cipkov ,kvapiek,co trh ponuka)Mate niekto skusenost z laserovou liecbou hemoroidov,alebo trhlinky?Dakujem za vsetky rady a nazory.

kaya60

dobry den, Laura
mam velmi podobny problem ako Vy,predpokladam ze u Vas je to uz minulost a chcela by som sa opytat ako to u vas cele dopadlo. Ja som momentalne po poslednom 3. zakroku a objavilo sa mi teraz presne to iste ako vy popisujete. Nikde inde som take nieco nenasla, prehladala som vsetko dostupne, a nikto taky problem nemal. Ako u Vas pokracovalo liecenie? ja sa bojim ze to je nejaky zapal alebo nieco podobne...po prvych dvoch zakrokoch som to vobec nemala. Dakujem za pripadnu odpoved

mariapot46

Ja na hemoroidy vrelo odporúčam vyskúšať hemostop, nielen mne ale aj mojím rodičom pomohol odstrániť hemoroidy. Ide o kvalitný a nie drahý prípravok, ktorý postupne lieči hemoroidy.

Ziuzinka

Ahojte, hemeroidy ma trápi už dlhší dobu. Najlepšie bol produkt anurex. Je vynikajúci. Móžem ho len odporučiť.

RNG

Ja si vyrabam zdtravotnu kozmetiku sam, pozri pod mojim nickom a slovom prirodna kozmetika cez Google.sk
Krem, co si vyrabam ma zaklad kokosoveho oleja a ma pridane hromady antioxidantov a hojivych latok aj antimikroboalne z doplnkov, tj ked sa absorbuje do tela cez kozu alebo sliznice, tak tu oblast postupne vyhoji a zregeneruje. Ja mam takto hemoroidy cistene, masirovane a v pokoji uz vyse 30 rokov, o operacii ani nepomyslam, lebo ta je len docasne a casto zle riesenie. Mozes skoncit s poskodenym zvieracom a nosit vrecko cely zivot.

Ivkax

Já můžu také doporučit Fine6 dávkování o ničem nedomyšlené ale účinek zatím nejlepší co jsem měla.

marek.l

Ahoj dzowo, ja som mal podobný problém potreboval som nejaké info o hemostope čo som bral, no mal som väčšie šťastie nakoľko firma sídli v žiline, som tam brnkol a hneď som vedel čo som potreboval...ty si sa nakoniec dopátral?a zabral ti??na viacerých fórach som už o ňom čítal, ja teraz používam hemostop a zdá sa mi, že pomáha, je to už o dosť lepšie.

dzowo

Takže skúšam FINE6 a trápim sa s dávkovaním. Aj som včera napísal dodávateľovi FINE6 na Slovensku aj v Rakúsku, že ako sa to má vlastne dávkovať. Žiadna odpoveď - asi ďalší obchodníci z radu "predať a zbohom rodina". Pošlú to síce hneď ale potom sú už "mrtvi chrobáci". Účinok po jednom dni - zatiaľ neviem ale vyzerá že by to nemuselo byť celkom márne.

dzowo

Bol som na 3 operáciach - zrejme veľmi nepomohlo. 3 mesiace mám akútne problémy, bez krvi, 2-3 hemoroidy aj vybulené vonku /menšie, nedajú sa zatlačiť/, stále svrbenie, zatiaľ som vyskúšal:
- stále 4-6 detralexov denne
- PreparationH masť a čípky - aj trochu úľava, nepomohlo. Masť sa zle umýva z prstov.
- Mastu masť + čípky - nepomohlo, asi horšie je to ako PreparationH
- zinková masť - úplne žiadny účinok
- Avenoc čípky + masť Dubová kôra. Čípky o ničom, masť trochu znížila svrbenie, inak o ničom.
- Nechtík. masť - znižuje svrbenie.
Takže zatiaľ nepomohlo nič, hemoroidy žiadna zmena, vždy som skúšal zo týždeň jeden preparát.
Dnes mi prišiel FINE6, tak začínam tento. Ale už prvý dojem je rozpačitý - nie je to masť ale olejček, majú sa 2-3 kvapky vmasírovať na konečník. No má to úplne debilný systém - žiadne dávkovanie, keď sa to otvorí /flaštička/, tak z nej nijako neexistuje odkvapnúť dve-tri kvapky, hneď sa vyleje možno 20 kvapiek na prst, niečo ostne, ostatné je na zemi. Možno soudruzi z Rakúska mysleli že Vám to na prdel bude kvapkať sused, alebo tiež neviem ako trafí 2-3 kvapky.
Oslovil som aj tých s tým "Milanivom" - ani neodpovedali týždeň na mail.

Cuki

Ja som mala problémy s hemeroidmi aj krčovými žilami. Teraz k tým hemeroidom. Skúšala som všetko, sedavé kúpele z dubovej kôry, tie mi hemeroidy iba zbytočne vysušili a potom množstvo rôznych mastičiek, ktoré mi hemeroidy zasa rozleptali.
Začala som jesť ovesné otruby, ktoré sa majú jesť s mliečnymi výrobkami. Ja ich jem s jogurtom. A kúpila som si gél SOFIA s extraktom z pijavíc, ktorý mi konečne pomohol. Už nekrčím noviny od bolesti na záchode.
www.navratkuzdraviu.sk