problem vo vztahu

Príspevok v téme: problem vo vztahu
lolka8

Ahojte, ten problem sa tyka mna, sme s priatelom spolu uz dost dlho, moc ho lubim len problem je ten ze neviem to dat najavo a vidim ze jeho to trapi , myslim presnejsie ze malokedy mu dam len tak pusu, poviem nieco pekne, obimem a podobne ...aj ked ho lubim a su aj ine prejavy lasky nie len tieto...neviem preco, mam proste asi taku povahu ale nechcem sa na to vyhovarat, alebo mozno to bude tym ze ho nelubim uz tak velmi :( ked ja sa uz nevyznam ani v sebe , ..ved ani on nieje dokonaly tez ma svoje chyby ktore mu ja tolerujem , neviem co robit :( ...mam inak 21 rokov

meForMe

ahoj lolka..tiez som s tym mala problem..ale potom som to vzdy zo seba nejako vydrela..napriklad som chalanovi povedala..boze moje ja ta tak lubim..prislo mi to take prirodzene..a uz s tym nemam taky problem,uz viem hocikedy aj kamaratkam povedat ako ich mam rada..tak vela stastia..

lolka8

ved toho sa bojim praveze ze kvoli tomu by sa rozisiel so mnou ked je to taka vec co sa da zmenit aj ked to pojde pomalsie ale budem sa snazit ...a dakujem :)

darika

Drzim palce,skusaj po troske,lebo naozaj moze sa stat,ze zrazu skoci do cesty taka,ktora dokaze ukazat lasku a uz moze nastat problem.Chlap sa s takym niecim tazko bije ako zena.Zeny su silnejsie vo vztahu a nenaletia tak rychlo.Takze zlom vaz.

lolka8

tak lubi ma to viem , inak by ani so mnou po tom setkom nebol , tak dufam ze to aj pochopi a dufam ze mne sa podari sa trochu zmenit v tomto ...lebo ak nie viem ze by to nedopadlo s nami dobre zrejme :( ...

darika

Lolka,ak ta ma priatel naozaj rad,pochopi to,ked ti to pojde pomaly.Niekedy si ludia vyznavaju a objimaju a pritom za dverami ich uz caka niekto iny.

lolka8

som rada ze je niekto taky co mi rozumie :) myslela som ze som sama taka ...presne to ze nejde to tak samo od seba, a mne je to luto kedze viem ako to on chce ... lebo ked si predstavim ze on by bol taky ku mne tiez by mi to chybalo , viem ze nieje na tom nic tazke ale proste nieco mi brani vo mne ... aj ked ho milujem ...aj ked nehovorim ze za ten cely cas co sme spolu som nijako lasku neprejavila to nie len len strasne malo ju prejavujem

darika

Ja viem,ze to ide tazko,ked to nejde samo od seba.Presne ti rozumiem,ale nenut sa prilis.Staci ked sa na zaciatku pritulis,on sa ti prisposobi,odpovie na tvoj dotyk a pojde to.Ja to skusam uz niekolko rokov,ale nam tu uz az tak o to nejde po niekolkych rokoch manzelstva.

lolka8

lenze ja som mu to uz vysvetlovala ze ja ho lubim, ale ze neviem to dat tak najavo ...ale ked on je taky ze to proste potrebuje ...a sme spolu rok aj pol ...takze mi neostava nic ine len sa posnazit kedze ho moc lubim

darika

Tak ci tak,ak by si nahodou videla,ze to priatelovi chyba to mojkanie,alebo tie vyznania,vysvetli mu aspon,ze ho lubis,mas rada,milujes,uz zalezi na tebe,ale ze to nedokazes az tak prejavit,nech nema pocit,ze tvoje citi voci nemu chladnu.A mozno ak ste uz spolu dlho,co ja ale moc neverim,lebo si este mlada,aby ste sa zunovali.Len mu skus vysvetlit,lebo chlap to rad pocuje a ked to nema,nech aspon vie o co ide.

lolka8

aha lebo som tomu trosku nepochopila ...tak moji rodicia su stale spolu a co sa tyka tej lasky z ich strany ako ja si ani velmi nepametam ...ale take to nebolo velmi ze ma pritulili alebo tak ...alebo tak ze by som nejako az velmi citila lasku od nich ..aj ked viem ze ma maju radi to urcite ...tak mozno to bude aj tym ..inak to je moj prvy vztah co mam teraz